Ana Sayfa İnceleme Oynamanız Gereken 5 Solitaire Oyunu

Oynamanız Gereken 5 Solitaire Oyunu

0

Bazı oyunlar ilk var oldukları günden bu zamanda kadar sürekli güncelliğini ve hayran kitlesini üzerinde tutmuştur. İşte bu tür oyunların başında gelen solitaire, mobil ve bilgisayar dünyasının vazgeçilmezi konumun yer alıyor. Solitaire kart oyunları aynı zamanda beyninizi klasik solitaire deneyimi ile eğiten bir bulmaca oyunudur. Bu makalede birbirinden güzel 5 tane solitaire oyununu sizlere tanıtacağız. Keyfinize göre istediğinizi indirip bu kart oyununun dijitale uyarlanmış haliyle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

1-Spider Solitaire

Klasik solitaireden pek farkı olmayan Spider Solitaire, örümcek solitaire oyun şeklini baz alıyor. Farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler bu oyuna göz atmalı. Android ve IOS platformunda olduğunu belirtelim.

 2-Classic Solitaire

Android ve IOS platformunda ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun, iç açıcı ve huzurlu, birbirinden güzel arka planlar eşliğinde oyundan aldığınız zevki artırıyor. İnternet gereksinimi olmadan solitaire evrenine bu oyunla girebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

3-Simple Solitaire

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Windows 10 mağazasında ücretsiz olarak bulabileceğiniz bu oyun, diğer oyunlara göre biraz daha detaylı ve gelişmiş özelliklere sahip. Windows üzerinde solitaire oynamak isteyenler için vazgeçilmez bir oyun. İnternetiniz olmasa da rahatça oynayabilirsiniz.

4-Solitaire TriPeaks

Diğer solitaire oyunları gibi ücretsiz olan bu oyun, bünyesinde barındırdığı çeşitli görevleri tamamlayarak oynayabileceğiniz bir oyun. Ücretsiz ve internetsiz bir yapıda olan bu oyunu Android cihazınızda oynayabilirsiniz.

5-Google Solitaire

Tarayıcınızda solitaire yazarak oynayabileceğiniz ve uygulama indirip kurmaya gerek kalmadan solitaire evrenine girebileceğiniz, Google imzası taşıyan sade ve basit bir oyun.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA