Ana Sayfa Destek Microsoft Edge Web Sayfaları için Koyu Tema Eklentisi!

Microsoft Edge Web Sayfaları için Koyu Tema Eklentisi!

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

‘Gece Gözü (Night Eye)’ olarak adlandırılan yeni eklenti, Microsoft Edge’de web sayfalarına karanlık bir tema desteği getiriyor. Bu uzantı, Razor tarafından geliştirilmiştir ve Microsoft Store‘dan, Windows 10 kullanıcıları indirilebilmektedir.

‘Night Eye’ eklentisi Google, Facebook, Quora vb. tüm web sitelerine koyu (karanlık) görünüm modu getiriyor. Bu uzantı web sayfalarındaki renkleri ve görüntüleri analiz ediyor ve internette gezinti (sörf) deneyiminizi geliştiriyor.

Gözlerinizi, ekranlardan sürekli yayılan ışınlardan koruyan kullanışlı bir araçtır. Uzantı, kontrastı ve doygunluğu otomatik olarak sağlıklı seviyelere getirir ve düşük ışıkta çalışan kişiler için şiddetle tavsiye edilir.

 

‘Gece Gözü (Night Eye)’ 3 farklı mod sunar:

  • Koyu – Tüm renklerin, küçük resimlerin ve simgelerin mümkün olan en yumuşak karanlık deneyimi sağlamak için dönüştürüleceği tam karanlık tema.
  • Filtrelenmiş – Sitenin rengi aynı kalır, ancak parlaklık, kontrast, sıcaklık ayarları yapılır.
  • Normal – Normal tarama moduna geri döner.

Renk Değiştirici (web sitesi rengini değiştirmek için), Parlaklık / Kontrast / Doygunluk, Karartma, Görüntü Dönüştürme ve Mavi Işık Filtresi gibi diğer ilginç özelliklerle birlikte gelir.

‘Night Eye’ uzantısı, Microsoft Mağazasından ücretsiz olarak indirilebilir. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Vivaldi veya Yandex kullananlar için, 3 ay boyunca ücretsiz deneme sürümü de vardır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.