Ana Sayfa Akıllı TV Mac’te Netflix Engeli Nasıl Kaldırılır?

Mac’te Netflix Engeli Nasıl Kaldırılır?

0

Netflix, dünyadaki en popüler yayın sitelerinden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Sadece dokunarak keyfini çıkarabileceğiniz yüzlerce film ve TV şovu sunmakla kalmaz, aynı zamanda hareket halindeyken en sevdiğiniz programların keyfini çıkarabilmeniz için herhangi bir cihazınızdan erişilebilir.

Sorun şu ki, yurtdışına seyahat ettiğinizde veya yabancı bir Netflix hizmetinde bir şeyler izlemek istiyorsanız, evden tüm şovlara, filmlere ve dizilere erişilemiyor. Bunun nedeni, Netflix’in coğrafi bölgeye özgü olması ve akış hizmetinin farklı sürümlerinin farklı içerikler içermesidir.

Bunu aşmak ve Mac’inizde Netflix engelini kaldırmak ve istediğiniz her şeyi istediğiniz zaman izlemek için bir Mac VPN’e ihtiyacınız olacak . İşte bilgisayarınızda çalışan en iyi VPN’i nasıl edineceğiniz ve dünyanın her yerinden en iyi şovlarınızı nasıl izleyeceğiniz.

Tüm VPN’ler, IP adresinizi ve gerçek konumunuzu maskelemek için internet trafiğinizi farklı sunuculara yönlendirerek hemen hemen aynı şekilde çalışır. Bununla birlikte, bazı VPN’ler, akış söz konusu olduğunda diğerlerinden daha verimlidir.

Birinci adım , konumunuz ne olursa olsun erişim vaat eden kanıtlanmış bir Netflix VPN seçmektir . Bizim tavsiyemiz ücretli bir hizmetle gitmek olacaktır; Bazı ücretsiz VPN hizmetleri yayın sitelerinin engelini kaldırdığını iddia etse de , gerçek genellikle çok farklı olabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Daha önce hiç VPN kullanmadıysanız, Mac’inize kurmanın ve yüklemenin ne kadar kolay olabileceğine muhtemelen şaşıracaksınız. Çoğu VPN, başlamanız için genellikle yalnızca birkaç adım gerektirir.

Öncelikle, istediğiniz VPN’in macOS ile uyumlu olup olmadığını iki kez kontrol edin (her iyi sağlayıcıdır) ve ardından sağlayıcının web sitesinin abonelik sayfasına gidin. Abonelik sürecini tamamlayın ve doğru uygulamayı cihazınıza indirin.

Ardından, internetten indirilen diğer uygulamalarda yaptığınız gibi yükleme işlemini tamamlayın ve indirilen .dmg dosyasını Uygulamalar klasörünüze sürükleyin. Apple App Store’dan da indirebilirsiniz, bu yüzden sizin için en kolay olan seçeneği seçin.

Açın ve arka planda VPN’i çalıştırmaya başlayın.

Bir VPN, göz attığınız yeri kolayca değiştirmenize olanak sağlamalıdır. Seyahat ediyorsanız ve normalde evde izleyeceğiniz aynı programları izlemek istiyorsanız, o zaman konumu kendi ülkenize değiştirin.

İşlemin son kısmı basit: Netflix’te oturum açın, arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın. Netflix gibi yayın sitelerine erişmenizi sağlayan bir VPN hizmeti seçtiyseniz, buradan itibaren sorunsuz bir şekilde hareket etmelidir.

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA