iPhone’da uygulama sınırlama adımları nelerdir?  iPhone’da uygulama sınırlama nasıl yapılı? Günümüz  telefon teknolojisinde oldukça çok tercih edilen Iphone telefonlar kullanıcılarının vaz geçilmezi oldu.

İphone kullanıcıları cihazın birbirinden farklı özelliklerini kullanarak birden fazla uygulama desteğine ulaşmayı başardı. Apple telefonlar üretim ve panel bakımından oldukça farklıdır. Telefon özellikleri bakımından bir çok firmaya oranla oldukça fazla. Telefon arayüzü alışık olunan Android cihazlara oranla daha karışık ancak bu durum kullanıcılarının ürün hakkındaki fikrini  değiştirmiyor.

Bu makalemizde sizler için son zamanlarda sıklıkla sorulan apple cihazlarda  uygulama sınırlama adımları konusuna yer verdik. iPhone’da uygulama sınırlama hakkında.

iPhone’da uygulama sınırlama adımları.

Apple’ın kullanıcılarına sunduğu bu özellik yani ekran süresi özelliği sayesinde gün içerisinde hani uygulamayı ne kadar süre kullanabileceğinizi sınırlayabilirsiniz.ç

images

11858 teknik destek

 

Seçtiğiniz uygulama için belirlediğiniz zaman bittiği zaman öncesin de tanımladığınız şifreyi girerek erişim sağlama imkanınız var.

Uygulama sınırlama aşamaları aşağıda yer almaktadır;

1) Telefonunuzun ayarlar menüsüne giriş yapın.

2) Açılan menüler içerisinde yer alan Ekran süresi başlığına dokunun.

3) Bu alanda telefonunuzda ekran süresini kendiniz için ayarlayacaksanız, Bu benim İPhone’um seçeneğine tıklayın.

4) Hemen ardından karşınıza çıkan ekrandan Ekran süresi parolasını kullan seçeneğine tıklayın.

5) Bu ekranda kendinize yeni bir sıfırlama parolası belirleyip devam edin.

6) Bir sonraki adımda ise uygulama sınırları menüsüne gidin.

7) Açılan pencereden sınır ekle seçeneğine dokunun.

8) Açılan bu ekran sizin için önemli olacaktır. Bu alanda istemiş olduğunuz uygulamayı seçin ve ileri butonuna tıklayın.

9) Tüm bu işlemleri yaptınız ancak işlem tamamlanmadı. Hemen ardından seçtiğiniz uygulamayı günde en fazla ne kadar süre kullanacağınızı belirleyin ve işlemi bitirin.

Tüm bu  işlemlerin ardından iPhone’da uygulama sınırlama sınırlama adımlarını tamamlamış olacaksınız. Sizlerde birer Apple kullanıcısı iseniz ve bu soru ile karşı karşıya kaldıysanız makalemiz sizler için doğru adres olacaktır.

Bu makalemizde sizler için iPhone cihazların sizlere sunmuş olduğu bu özelliğe değindik. umarım makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Yukarıda sizler ile paylaştığımız adımlar konusunda sorun aşarsanız 7/24 destek hattımızı arayarak canlı destek alabilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.