Ana Sayfa Mobil iPhone’da Müzikleri Zil Sesi Yapma

iPhone’da Müzikleri Zil Sesi Yapma

0
Paylaş

iPnone kullanıcılarının eksikliğini hissettiği konulardan biri de istedikleri müzikleri zil sesi yapamama. Aslında yapılabilen bir işlem olmasına rağmen çoğumuz bu konudan bihaberiz. iTunes üzerinden birkaç işlemle ya da çok güzel bir uygulama olan Apowersoft programı ile iPhone için zil sesi yapılabilir. Bu makalemizde Apowersoft proğramı ile zil sesi yapma işlemini ele alacağız.

image-7

  • Kullanım sözleşmesini kabul ediyoruz ve İleri diyoruz.

image-8

  • Gelen pencerede yine İleri diyoruz.

 

image-9

  • Gelen pencerede Kurun butonuna tıklıyoruz ve sonraki pencerede İleri diyoruz ve uygulamamızı kurmuş oluyoruz.

image-10

  • Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra çok basit bir arayüze sahip olan Apowersoft uygulaması açılıyor. Müzik menüsüne tıklıyoruz öncelikle.

image-11

  • İçe aktar menüsüne tıkladığımızda açılan pencerden, bilgisayarımızda bulunan müzikleri seçip telefona yüklebiliyoruz. Uygulamanın sol tarafındakı menülerden Zil sesi menüsüne tıklayıp yine aynı şekilde müzik yükleyebiliyoruz.

image-12

İçe aktar menüsüne tıkladığımızda açılan pencerden, bilgisayarımızda bulunan müzikleri seçip telefona yüklebiliyoruz. Uygulamanın sol tarafındakı menülerden Zil sesi menüsüne tıklayıp yine aynı şekilde müzik yükleyebiliyoruz.

image-13

  • Zil sesi olarak seçtiğimiz müziği telefona yükledikten sonra sonra, uygulama üzerinde yüklediğimiz müzik dosyasının seçip, üst tarafta bulunan Zil Sesi Yap menüsüne tıkladığımızda işlemi tamamlıyoruz.

img_3008

  • Son olarak telefonumuzdan Ayarlar → Sesler → Zil Tonu (Zil Sesi) menüsüne gidip, yüklediğimiz müziği seçerek işlemi bitiyoruz.
  • Böylece iPhone cihazımız için istediğimiz müziği zil sesi yapabiliyoruz. Bu uygulamayı sadece bu işlem için değil ayrıca uygulamaları kaldırma ve silme, mesajlara ulaşma, rehber ve dosyaları yönetme gibi işlemler için de kullanabilirsiniz. iTunes uygulamasına göre daha sade bir arayüz sahip ve ayrıca daha basit ve kullanışlıdır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.