İpad sıfırlama

Bu makalemizde iPad sıfırlama hakkında sizi bilgilendirmekteyiz. iPad, Apple tarafından üretilen bir tablet bilgisayardır. iPad sahipleri, cihazlarını fabrika ayarlarına ilişkin gereksinimler duyabilirler. Bu, cihazlarını yeniden başlatma, hafızayı temizleme veya başka bir nedenle yeniden kaydetme için gereklidir. iPad’inizi gözden geçirme işlemini oldukça hızlı ve bu yazılarda adım adım gidişatı nasıl açıklayacağız.

Adım 1: Yedekleme Yapın

Genel olarak, iPad’inizi görüntülemeden önce, tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz gerekiyor.

Yedekleme adımları
iPad Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Bu, fotoğraflar, videolar, müzikler ve diğer önemli dosyalarınızı kaybetmenizi önleyecektir. İPad’inizi iTunes veya iCloud üzerinden yedekleyebilirsiniz.

Adım 2: Ayarlar Menüsüne Girin

İPad’inizi kontrol etmek için, ayarların görüntülenmesi gerekiyor. Ana ekran ayarları ve kullanımı bulunur.

Adım 3: Genel Ayarlar

Ayarlar düğmeleri, Genel seçenekleri çalıştırma.

Adım 4: Sıfırla Seçeneği

Genel ayarlar programları, en fazla harcamayı sıfırlamak için kullanılır. Bu seçeneğe göre.

Adım 5: Tüm Kurulum Sıfırla

Sıfırla birimleri, Tüm Kurulumu Sıfırla depolama birimi. Bu, deneyimlerin tümünü sıfırlayacak.

İpad sıfırlama nasıl yapılır

Ayrıca iPhone Şifresiz Sıfırlama iPad Sıfırlama makalemizi inceleyebilirsiniz.

Adım 6: Şifre Girin

Tüm ayarları yapılandırmak için onaylamak için, iPad şifrelemenizi tamamlamanız gerekiyor. Şifrenizi girin ve Devam’a kullanın.

Adım 7: Cihazı Sil

Son olarak, modellerin tüm kanatlarını kapatmak için, Cihazı Sil seçeneklerini çalıştırıyor. İPad’iniz şimdi sıfırlanacak.

Adım 8: Bekleyin

İPad’iniz sıfırlanırken, kullanımlarını yeniden gizler ve tüm gizliliklerini birkaç dakika sürdürür. Bu süre içinde iPad’inizi kapatmayın veya sıfırlamayın.

Adım 9: İPad’inizi Yeniden Kurun

İPad’iniz sıfırlandıktan sonra, çalıştırmayı yeniden kurmanız gerekiyor. Bu ayrıntılar, yeni bir iPad’i kurarken izlediğinize benzerdir. Dil seçimi, Wi-Fi ağı seçimi ve Apple Kimliği girişi gibi yürüyüş takip edin.

Sonuç

Bu makale, iPad’inizi sıfırlama adımının adımını nasıl geçtiği konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgi verdik. İPad’inizi yansıtmadan önce, tüm önemli hücreleri yedeklediğinizden emin olmanız gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, ömürlerinin tüm verileri kaybolabilir.

İPad’inizi kısıtlamak için, Ayarlar ekranına girin, Genel ortak kullanım, Sıfırla bir yere gidin ve Tüm Yapılandırma Sıfırla birlik topluluğu. Şifrenizi girin ve Cihazı Sil seçeneklerini kullanın. İPad’iniz sıfırlandıktan sonra, çalıştırmayı yeniden kurmanız gerekir.

İPad’inizi tarama işlemini, ömürlerini yeniden başlatma, hafızayı temizleme veya başka bir nedenle yeniden ayarlamak için gereklidir. Bu işlem, sürelerin daha hızlı çalışmasını sağlar ve hataları giderir.

Sıfırlama adımları

Ayrıca, iPad’inizi ekranlarından önce, iCloud veya iTunes aracılığıyla yedeklemenizi öneririz. Bu, tüm önemli zararlarınızı kaybetmenizi önleyecektir.

Kısaca, iPad’inizin ekranlarını kullanarak tüm araç gereçlerinizi ve yürüyüşlerinizi takip ederek kolayca yapacaksınız. İPad’inizi yavaşlattığınızda veya sorunlarla karşılaştığınızda, bu yöntemi deneyerek testlerinizi yenileyebilirsiniz.

Apple destek için tıklayınız.