İnstagram’da beğeniler nasıl artırılır? bugün instagram beğeni arttırma nasıl yapılır onu konuşacağız.

Hepiniz Instagram hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Hepinizin bildiği gibi Instagram’da ünlü olmak için beğenmek çok önemlidir. Instagramvbaşarısı, daha fazla beğeniye eşittir. Bir kuruluş, harika ürünüyle platformda bir milyar kişiye ulaşma umuduyla Instagram hesabı açar. Bir ay sonra şirketin başarısında kayda değer bir değişiklik olmaz ve 10 fotoğrafına çok az beğeni gelir.

Instagram, herkese açık beğeni sayılarını fotoğraflardan kaldırmayı test ediyor olsa da, ölçüm dahili olarak kullanılmaya devam edecek. Instagram beğenilerini kaldırma, bu parçanın yayın tarihi itibariyle Avustralya, Kanada ve ABD dahil olmak üzere birçok ülkede zaten test edildi. Herkese açık Instagram beğenilerinin geleceği şu anda bilinmemekle birlikte, işletmeler ve etkileyiciler, analizlerinizin yine de sayıları görüntüleyeceğini unutmamalıdır.

Gönderi başına Instagram beğeni sayınızı artırmanıza yardımcı olmak için aşağıda listelenen çeşitli ipuçlarını bir araya getirdik. İyi fotoğraflar çekmek ve tutarlı olmak gibi temel şeyler dışarıda bırakılır, ancak bunları akılda tutmak her zaman iyi bir fikirdir. Bunlar, içeriğinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek destekleyici ipuçları olsa da, bu iş için Instagram temelleri, planınızın çerçevesi olarak hizmet eder. Instagram’da beğeni arttırma ile ilgili tüm önemli bilgileri öğrenmek için, bizim tarafımızdan yazılan bu makaleyi sonuna kadar dikkatlice okuyun.

Instagram'da beğeniler nasıl artırılır?
Instagram’da beğeniler nasıl artırılır?

Instagram’da beğeniler nasıl artırılır?

Kullanıcıların Instagram favorileri artık gizlenebilir. İnstagram beğenileri de günümüzde oldukça önemlidir. Bunlar, Instagram’ın algoritmasının önemli bir bileşeni olmaya devam ediyor ve en belirgin şekilde görüntülenen önerilen içerik ve resimler üzerinde önemli bir etkiye sahip. Kullanıcıların zihinsel sağlıklarını korumalarına yardımcı olmak için Instagram, kullanıcılara genel beğenileri gizleme seçeneği verdi.

Onları göremezsiniz, bu nedenle sayıları gizlemek siteye göz atma şeklinizi değiştirebilir. Bu Instagram gönderisi sayesinde beğeniler var olmaya devam ediyor ve görünür olsun ya da olmasın, hesabınızın etkileşimi ve görünürlüğü için her zamanki kadar önemli. Instagram’da beğenileri nasıl artıracağınızı gerçekten bilmek istiyorsanız, o zaman Instagram’da beğenileri nasıl artıracağınızı anlatıyorsunuz ki bu, Instagram’da beğenileri artırmada çok yardımcı olabilir.

Doğru hashtagleri mi kullanıyorsunuz?

Bu, Instagram’daki beğenileri artırmanın harika bir yoludur. Resimlerinize veya makaralarınıza hashtag eklerseniz, daha fazla kişi onu görebilir. Daha fazla kişiyle paylaşmak, daha fazla kişinin makalenizi görmesini ve makalenizle ilgilenmesini sağlar. 10 seferden 8’inde işe yarayan bu yöntem, Instagram beğeni arttırmanın en iyi yoludur.

Gönderiyi çok fazla düzenlemeyin?

Bu nokta, birçok kişinin görmezden gelmesine rağmen çok önemlidir. Görüntülerinizden herhangi birini düzenlerken, genellikle aşırı düzenleme hatasına düşersiniz. Bu nedenle görüntünüz berbat görünüyor ve kimsenin olumsuz görüntüyü beğenmek istemediğini de anlayabilirsiniz. Düzenleme dediğimde, resminizi düzenlemeyin demek istemiyorum, resminizi düzenleyin ama sadece biraz.

Sinirli fotoğrafı paylaş?

Fotoğraflarınızdan herhangi birinin kenarları varsa, bu tekniği kullanmak daha fazla Instagram beğenisi almanıza yardımcı olacaktır. Bir raporda söylendi, bunu kendi irademle söylemiyorum, bir araştırmaya göre insanlar daha Sinirli olan fotoğrafları beğeniyor. Kulağa garip gelse de yapılacak doğru şey bu. Instagram’da beğeniler de Güvenilirlik bazında artırılmaktadır.

Filtre kullanmadan Instagram’da beğeni nasıl artırılır?

İnstagram fotoğraflarınızda filtre kullanıyorsanız, Instagram fotoğraflarınızda filtre kullanmayı bırakmalısınız. Bu rehberlik kısmen verildi. Çünkü bir anket, insanların orijinal gönderiyi filtrelenmiş gönderiden daha çok beğendiğini ortaya çıkardı. Fotoğrafları filtrelerle paylaştığınızda, insanlar gerçek sizi görebilir. Sonuç olarak, makalenizi beğenmiyor. İnsanlar paylaştığınız fotoğraflara veya gönderilere inanmıyor. Sonuç olarak, fotoğrafları asla filtrelerle paylaşmayın. Bu, daha fazla Instagram beğenisi alma şansını artırır.

Ekran goruntusu 2023 04 22 151257
Instagram beğeniler nasıl artırılır?

Gönderiyi her zaman parlak tut?

Hiç kimse karanlıktan hoşlanmaz, bu nedenle insanların neden karanlık ve karanlık fotoğraflardan hoşlandıkları açık değildir. Muhtemelen bu konuda benimle aynı fikirde olacaksınız. Süpervizörü düşünürsek, canlı bir fotoğrafı da takdir ederiz. Bir fotoğrafın parlak tutulup tutulmadığını görmek de kolaydır.

Her gün paylaşmaya devam mı?

Instagram’da ücretsiz takipçi arttırma nasıl yapılır için bu instagram beğeni ve takipçi arttırma yöntemi de geçerlidir. Tek yapmanız gereken Daily Reels videosunu hesabınızda paylaşmak. Ayrıca unutmayın ki her gün bir video atıyor olmanız onun kalitesini göz ardı etmeniz gerektiği anlamına gelmez, sadece o zaman insanlar sizi Instagram’da takip edecektir, eğer şansınız varsa en az iki tane paylaşın veya her gün üç video.

  • www.hamarasupport.com/har-video-download/

Instagram’da beğeniler nasıl artırılır, yüksek kaliteli fotoğraflar / makaralar nasıl koyulur?

Instagram’daki çoğu kullanıcı, karşılaştırılabilir kimliklere ve yüksek kaliteli gönderilere sahip hesapları sevme eğilimindedir. Bu nedenle, Instagram’a Yüksek Kaliteli Gönderi (Fotoğraf veya Reels Video) da yüklemeniz gerekir. böylece sizi takip edebilir ve yazınızı beğenerek sizden daha fazlasını görebilirim, instagram beğenilerinizi artırabilirim. Siz de instagram beğenilerinizi artırmak istiyorsanız. Bu yüzden gönderinizin kalitesini 720p veya 1080p seçerek göndermelisiniz. Daha fazla insan filmden hoşlanıyor, bu yüzden gönderinizde ne yapmaya çalıştığınızı da görebiliyorum. Bu nedenle beğenilerin arttığını görmek için Instagram’da yüksek kaliteli içerikler de paylaşmanız gerekir.

Ekran goruntusu 2023 04 22 151322

Trend olan müzikte makaralar mı yaratıyorsunuz?

Instagram videoları çekerken o anda trend olan müzikler üzerine videolar yapılmalıdır. Öncelikle şu anda hangi şarkının trend olduğunu öğrenmelisiniz. Yani Instagram’da trend olan şarkıları aramak için önce Instagram’ı kullanmalısınız. Bu durumda, hangi melodinin tekrar tekrar çalındığına bakılmaksızın aynı müzik parçası veya şarkı çalmaktadır. Bunun dışında tanınmış içerik oluşturucuların videolarını izleyerek şu anda hangi şarkının trend olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunu yaparak en trend şarkıyı bulabilir ve bir video ile birlikte gönderebilirsiniz. Bunu yaparsanız, videonuzun hızla viral olma şansı vardır.

Instagram’da beğeni arttırma, doğru zamanda video yükleme nasıl yapılır?

Gerçek beğeniler almak istiyorsanız, videolarınızı Instagram’a yüklemek için biraz zaman ayırmanız gerekir. Bu, yükleyebileceğimiz zaman olduğu için doğru bir zaman seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak o zaman video makaralarınız viral olacaktır, tıpkı sabah video yüklerseniz, o zaman sabah paylaşmanız gerekir ve bir gün sabah ve ertesi gün gece yayınlama hatasına düşmeyin.

Çünkü insanların çoğu kimliklerinden dolayı Instagram beğenilerini arttırmayı zor buluyor. Bu nedenle, insanların Instagram gönderilerinizi beğenmesini istiyorsanız, uygun bir zaman belirleyin ve her gün aynı saatte video gönderin. Bunun dışında bilgi olarak belirtelim ki paylaşım yapmaktansa hedef kitlenin hangi saatlerde daha aktif olduğunu öğrenmek istiyorsanız sabah 9’dan 11:45’e kadar makaralarınızı paylaşabilirsiniz. Ve öğleden sonra makaraları paylaşmak istiyorsanız, bunu 13:00 ile 15:00 arasında yapabilirsiniz.

Akşam bir makale yüklüyorsanız, bunu 5 ile 6:30 arasında yapabilirsiniz. Bunun dışında videoyu 19:15 – 21:45 saatleri arasında paylaşabilirsiniz. Geceleri yüklüyorsanız. Yani şimdi yüklerseniz makaralarınızın viral olma şansı yüksektir. Ayrıca instagram beğenilerini bu şekilde kolayca arttırabilir ve beğenilerin kısa sürede gerçek beğenilere dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Bugünkü yazımızda sizlere Instagram’da beğeni arttırma nasıl yapılır, İnstagram’da ücretsiz takipçi arttırma nasıl yapılır onu anlattık. Uygulamamızın bu makalesini okuyarak 1k takipçi nasıl artırılır, Instagram’da beğeni ve takip nasıl artırılır ile ilgili tüm bilgilere sahip olmalısınız.

Instagram’da beğeniler nasıl artırılır? makalemiz umarım yararlı olmuştur.