İnstagram Hikayelerinde Sohbete Katıl. İnstagram Hikayelerinde Sohbete Katıl özelliği. Dünya üzerinde Sosyal medya uygulamaları hız kesmeden kullanılmaya devam ediyor. Ancak Yapılan incelemelere göre en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında İnstagram uygulaması da ilk sıralarda yer alıyor.

İnstagram kullanıcılarına sunduğu çeşitli efekt, resim, video, hikaye, çıkartma, mesajlaşma ve benzeri bir çok özelliği ile kullanıcılarını memnun ediyor diyebiliriz.

İnstagram uygulaması kullanım bakımından hemen hemen her yaş kesimine hitap ediyor ve geniş kullanıcı kitlelerine ulaşıyor.

Bir çok kullanıcı gününün büyük biz saatini instagram üzerinde geçiriyor. Çeşitli resim ve hikayeler ile gününü renklendiriyor.  Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan instagram hız kesmeden yeniliklerine devam ediyor.

İnstagram’ın sürekli gelen güncellemeleri arasında yer alan bir diğer özelliği ise Grup sohbetlerine katılma özelliği. Gelen bu özellik kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi gördü diyebiliriz.

11858 teknik destek

SOHBETE KATIL

İnstagram Hikayelerinde Sohbete Katıl. Bu yeni güncelleme ile instagram bu özelliği kullanıcılarına sundu. Kısa bir süre önce sorma, anket, geri sayım ve benzeri bir çok özellik gelmişti.

Ancak kullanıcılar oldukça ilgi göstermişti. Şimdi ise Tüm bu özelliklere ek olarak Hikayeler bölümüne ‘SOHBETE KATIL’ çıkartması eklendi.

chat

İnstagram da yeni gelen bu özellik sayesinde takipçiler ile grup sohbeti başlatabiliyor ve iletişim kurabiliyoruz.

Paylaşım yapan kişiler bu çıkartmayı hikayelerine ekleyebiliyor.

Ve eklediğinde takipçiler bu ikona dokunarak sohbete katılma isteği gönderebiliyor.

Tamda bu noktada dikkat çeken önemli bir ayrıntı ise Çıkartmayı ekleyen kişi, hangi takipçilerinin sohbete katılacağını belirleme hakkına da sahip oluyor.

Ancak Bu durumda kişinin istediği takipçiler ile sohbet etmesine olanak tanıyor. Fakat İnstagram’ın bu özelligi arkadaş grupları için oldukça verimli.

İnstagramın bu özelliği arkadaş kitleleri için sohbet amaçlı kullanılsa da, sosyal medya fenomenleri için bu özellik nasıl değerlendirilecek sorusunun yanıtını ise ilerleyen günlerde belirlenecek.