Google Chrome
Google Chrome

Google Chrome en çok tercih edilen tarayıcıdır. Bu yüzden. Kullanıcıları için. İşe yarayan birçok eklenti var. İşte önerdiğimiz Google eklentileri.

Google Chrome 1

Google Chrome PushBullet

Telefona gelen bildirimleri, SMS’leri veya herhangi diğer etkileşimleri bilgisayarınızda görebilmenize imkân sağlayan PushBullet. Telefonunuzu uzaktan yönetebilmenize yardım ediyor. Gelen mesajları anında senkronize ederek cevaplayabilmenize de imkân tanıyan eklentidir. Kablosuz bir şekilde dosya gönderip alabilmenize de ortam hazırlıyor. Üyelik sistemi ile çalışan Chrome uygulaması, bilgisayar ve telefon arasında ortak bir ağ olmadan da devreye girebiliyor.

HoverZoom+ Google Chrome

Özellikle edit ve fotoğrafçılık ile uğraşanlar için hazırlanmış olan HoverZoom+. İnternette gördüğünüz bir resim ya da fotoğrafın üzerine geldiğinizde görseli orijinal boyutu ile görebilmenizi sağlıyor. Küçük fotoğrafların orijinal hallerini yeni bir sekme açmanıza gerek kalmadan görmenizi sağlayan eklenti, “S” tuşuna basarak fotoğrafı ya da resmi kaydetmenize de imkân tanıyor

Dark Reader (Gece Modu Eklentisi)

Gece modunda takılmayı sevenler için hazırlanmış olan Dark Reader, herhangi bir sitede gece modu özelliği olmasa dahi tarayıcınızı gece moduna alarak göz konforunuzu artırmaya yardım ediyor. Kişiselleştirme özelliği de bulunan Dark Reader, site içi renkleri, parlaklığı ya da kontrastı dilediğiniz gibi ayarlayabilmenize ve istediğiniz renklerdeki arka plana sahip olmanıza imkân tanıyor.

LastPass Şifre Eklentisi

Tüm sosyal ağlardaki ve web sayfalarındaki şifrelerinizi güvenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlayan LastPass, Ancak şifrelerini çok sık unutanlar için hazırlanmış bir eklenti olarak dikkat çekiyor. Hesaplarınıza rahatça girebilmek için şifrelerinizi saklamanızı sağlayan bir şifre yöneticisi olan LastPass’in şifresini hatırlamanız yetiyor. Bu sayede dilediğiniz siteye güvenli bir şekilde giriş sağlayabiliyorsunuz.

Arka Plan Görüntüsü Eklentileri

Birçok farklı film, karakter. Çizim ve görsel ile hazırlanmış olan onlarca farklı arka plan görüntüsü eklentisi. Ancak Chrome’unuzu kişiselleştirebilmenize ve yeni sekmeleri daha keyifli hale getirebilmenize yardımcı olur. Her tarza ve zevke göre hazırlanmış olan. Ve Chrome sekmesi için optimize edilen arka plan görüntüsü değiştirme eklentileri. Chrome mağazasından kolayca bulunabiliyor.

TinEye Chrome Eklentisi

Elinizde bulunan küçük boyutlardaki fotoğrafların daha büyüklerini bulabilmeniz için hazırlanmış olan TinEye eklentisi, fotoğraf ve video işleri ile uğraşanların sıkça kullandığı bir eklenti olarak ön plana çıkıyor. Küçük boyutlardaki görsellerin daha büyük boyutlarındaki hallerine ihtiyaç duyduğunuzda web araması yapabilmenizi sağlayan Chrome eklentisi, aynı zamanda o görsele benzer görselleri de bulabilen bir algoritmadan oluşuyor