Ana Sayfa İnceleme Getir Uygulama İncelemesi Ve Bu Uygulamanın Bizlere Faydaları

Getir Uygulama İncelemesi Ve Bu Uygulamanın Bizlere Faydaları

0
Paylaş

Bu uygulamanın bizlere bir çok faydası olabilir belki kullanımınıza göre bir ev hanımı için düşündüğünüzde misafirleriniz gelecek hazırlık yapmanız lazım ama alışverişte yapmanız lazım aynı zamanda ama bu ikisi için yeterli vaktiniz yok bu uygulama ile siparişlerinizi veriyorsunuz sizin yerinizi en yakın kurye alışverişinizi yapıyor ve bulunmuş olduğunuz noktaya kadar getirebiliyor. Bu uygulamanın kullanımı şu şekildedir.

getir1

Öncelikle uygulama bulunmuş olduğumuz konuma ulaşmak isteyecektir hiç uğraşmadan kurye sizin konumunuzu bulabilecektir böylelikle bir daha adres yazmak için uğraşmayacaksınızdır.

getir2

Hatta şuan da uygulamanın bir kampanyası da bulunmaktadır. Yaptığınız 45 Tl’lik alışverişin 15 Tl’sini ödeyeceğinizi belirtmektedir.

getir3

Şuan uygulama benim konumumu buldu ama yakınımda boşta herhangi bir kuryenin olmadığını belirtiyor bir süre bunun için beklememi öneriyor.

getir4

Ama önce alışveriş yapmak için uygulamaya üye olmak gerekmektedir.

getir5

Üyelik için Facebook ile kayıt dedikten sonra bizden telefon numaramıza gelen aktivasyon kodunu onaylamamızı isteyecektir. Telefonumuza gelen kodu buraya yazıyoruz.

getir6

Hesap aktifleştirildikten sonra tamam diyerek devam ediyoruz.

getir7

Son olarak kayıt işlemini de tamamladıktan sonra istemiş olduğunuz bir kategori seçerek istemiş olduğunuz alışverişi yapabilirsiniz.

Hazırlayan: Murat NALCI

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.