Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook, Messenger ve İnstagram da 3D Avatarlar geldi.

Facebook, Messenger ve İnstagram da 3D Avatarlar geldi.

0
11858 teknik destek
Yeni emojiler artık durumlarda aktif kullanım yapabilirsiniz.

Facebook’un Avatar özelliği hakkında son bir şeyden bahsettiğimizden bu yana bir süre geçti. Meta bir dizi yeni hizmet ve değişiklik sunduğundan, ana ürünü avatarlarla başlayan bir dizi şeyi geliştirdiği için doğru olan Facebook’tur. Avatarların İkincisi, insanların yüz özelliklerini seçerek kendilerini ifade etmelerinin bir yoludur. 

Facebook ve Messenger , Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Kanada’da güncellenmiş 3D Avatarları alıyor. Instagram Mağazaları ve DM’leri bile bu özelliği alıyor. Avatarlar, birçok insanı yansıtabilecek basit ekleme seçenekleriyle hala geliştirilebilir.

NFL sezonu için zaman içinde sınırlı süreli gömlekler de mevcut olacak. NFL hayranları, takımlarını kutlarken bu özelliği sevecekler. Evet artık  Facebook, Messenger ve İnstagram da 3D Avatarlar geldi. Facebook, Messenger ve İnstagram Gerçekten bir favoriniz yoksa ancak oyunları izlemekten zevk alıyorsanız, avatarınızın giymesi için bir Super Bowl LV seçebilirsiniz. NFL avatar gömlekleri 28 Şubat’a kadar satışta.

3D Avatarlar özelliği artık Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika gibi önemli ülkelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu, avatarınızı artık FB profil fotoğrafınızda, çıkartmalarınızda, hikayelerinizde ve yorumlarınızda kullanabileceğiniz anlamına gelir. Artık avatarlar, otomatik olarak 3B olabiliyor çünkü çok fazla bu şekilde talep geliyor.

11858 teknik destek

Avatarınız VR’de de kullanılabiliyor. Avatarınızı Facebook, Messenger, Instagram ve şimdi sanal gerçeklikte gösterilmesi için senkronize ettiğinizden emin olun. Facebook Metaverse’e geçtiğinde, avatarın VR versiyonunu alması sadece mantıklı geliyor.

Şirket yayınladığı duyuruda Avatar’lara yeni görünümler eklediğini de açıkladı. Mesela Meta, 2022 boyunca 3D Avatar’lara Instagram yeni göz ve burun, sakal ve saç şekli, giysi ve beden tipi seçenekleri eklemeye devam edecek.Çünkü şirket kullanıcıları düzenli olarak Avatar editörüne bakmaya davet ediyor. 

Avatar’ımı nasıl ayarlarım? 

Kullanıcıların her bir platform için farklı bir Avatar belirleyebileceğini ekleyelim. Eğer geçmişte Facebook’ta bir Avatar oluşturduysanız, bu yeni güncelleme ile Avatar’ınızın otomatik olarak 3 boyutlu hale geleceğini belirtmekte fayda var. Hesap merkezi üzerinden Instagram Avatar’ınızı seçerek tüm sosyal ağlarda senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Sonuç olarak eğer yalnızca Instagram üzerinde kullanmak istiyorsanız, Hesap ayarları üzerinden Avatar seçeneğine gitmeniz yeterli. 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikEvde Kablosuz Ağı (Wi-Fi) Nedir?
Sonraki İçerikOneDrive’da Bağlantı İzinleri Değiştirme

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.