Ana Sayfa Haberler Epic Games Platformunda The Fall Ücretsiz Olarak Paylaşılacak

Epic Games Platformunda The Fall Ücretsiz Olarak Paylaşılacak

0

Epic Games haftalık olarak ücretsiz oyun dağıtma geleneğini bu hafta da The Fall oyunuyla devam ettirecek. 18 – 25 Mart 2021 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak olan bu oyunu, bu tarihler arasında ücretsiz olarak Epic Games Store sekmenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz herhangi bir tarihte oyunu bilgisayarınıza kurarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

The Fall

Epic Games tarafından ücretsiz olarak paylaşılacak olan The Fall, geliştiriciliğini ve yayıncılığını Over The Moon şirketinin üstlendiği aksiyon, macera ve bulmaca türünde piyasaya sürülen bir oyundur. 30 Mayıs 2014 yılında piyasaya sürülen bu oyunu Windows işletimin sistemine sahip bilgisayarlarda ve MacOS işletim sitemine sahip olan Macbook’larda oynayabilirsiniz.

The Fall, ilgi çeken hikâyesi ve merak uyandıran bulmacalarıyla aksiyon ve macerayla sizleri buluşturuyor. Oyunda Mark – 7 savaş makinesini kullanan ARID adında bir yapay zekâ karakterini canlandırıyorsunuz. Savaş makinesini kullanan insan pilot bilincini kaybediyor. Sizde görevleri ve protokolleri yerine getirerek, pilotun canını kurtarmaya çalışıyorsunuz.

The Fall Minimum Sistem Gereksinimleri

The Fall oyununu bilgisayarınızda normal grafik işlemcileriyle donmadan akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şunlardır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

  • Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemi en az Windows XP SP3 sürümü olmalıdır. Macbook ile bu oyunu oynayacaksanız işletim sisteminizin en az 10.6 Snow Leopard olması gerekmektedir.
  • İşlemci CPU’su en az 2.5 GHz seviyesinde ve çift çekirdekli bir işlemci yeterli olacaktır.
  • Ram belleğinizin kapasitesi en az 3 GB, dahili depolama alanınızda en az 530 MB boş alan olması gerekmektedir.
  • Ekran kartınızın GeForce 8600 veya eş değerinde bir model olması gerekmektedir.

The Fall Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Fall en yüksek grafik seviyelerinde ve yüksek performanslarla oynayabileceğiniz önerilen sistem gereksinimlerini şu şekildedir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemi en az Windows 10 seviyesinde olmalıdır.
  • İşlemcinizin en az 2.5 GHz CPU seviyesinde ve çift çekirdekli olması yeterli olacaktır.
  • Bilgisayara bu oyunu yükleyebilmeniz dâhili depolama alanınızda en az 530 MB boş depolama alanı olması gerekmektedir. Ram belleğiniz 3 GB kapasitesinde olması oyunu akıcı bir şekilde oynamanıza yeterli olacaktır.

GeForce 8600 veya daha üst seviyesinde bir ekran kartına sahip olmanız gerekmektedir

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA