Ana Sayfa Haberler En İyi 5 Siri Kısayolu!

En İyi 5 Siri Kısayolu!

0
En İyi 5 Siri Kısayolu!
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Verimliliğinizi artırmak ve zamanınızı etkin kullanmanız için kullanabileceğiniz bazı kullanışlı Siri kısayollarını seçtik. Bu makale size onlardan bahsedeceğiz.

·       Sosyal Medyada Paylaşmak İçin Resmi Yeniden Boyutlandırma

Bu Siri kısayolu, kaydedilmiş görüntüleri yeniden boyutlandırır. Böylece onları görüntü boyutuyla ilgili kısıtlamaların bulunduğu sosyal medya sitelerinde kolayca paylaşabilirsiniz. Kısayolu düzenleyerek istediğiniz yüksekliği ve genişliği tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu iOS 12 kısayolları, Fotoğraflar uygulamasındaki paylaşım sayfasından kullanılabilir.

·       YouTube Videolarını İndirme

Bu Siri kısayolunu kullanarak YouTube videolarını iPhone‘unuza kolayca indirebilirsiniz. Kısayol, YouTube uygulamasında paylaşım sayfasını kullanarak kullanılabilir. Videoyu indirdikten sonra, videoyu Fotoğraflar uygulamasına kaydedebilir veya videoyu VLC oynatıcısı gibi video oynatma uygulaması ile  izleyebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·       Online Makaleleri Ücretsiz Okuma

Web sitesi tarafından kısıtlanan çevrimiçi sitelerdeki makalelere sıklıkla rastlarız. Tüm makaleyi okumak istiyorsanız kayıt olmanız veya bir abonelik satın almanız gerekiyor. Bu iOS 12 kısayolu ile, ödeme ve abonelik gerekliliğini aşabilir ve kayıt yapmadan makaleyi okuyabilirsiniz. Bu kısayolun yasallığından emin değiliz, bu nedenle bu işlemin kendi sorumluluğunuzda bulunduğunu hatırlatmak isteriz.

·       Spotify Şarkıları Çalma

Spotify için Siri kısayolu, müzik severler içindir. Apple Müzik‘te çalmak yerine şarkıları doğrudan Spotify‘da çalabilirsiniz. Kısayolu başlattığınızda, Spotify‘da çalmak istediğiniz şarkı adını veya albüm adını söylemenizi ister.

·       Safari’de Arka Planda YouTube Videolarını Oynatın

YouTube‘daki bir şarkıyı dinlemek istiyorsanız, ancak videoyu izlemek istemiyorsanız, bu Siri kısayolu size yardımcı olabilir. Bu kısayolu yükleyin, YouTube‘a erişime izin verin ve ardından Safari tarayıcıda YouTube‘u başlatın. Herhangi bir videoyu oynatın ve Safari paylaşım sayfasındaki kısayolu seçin. Şimdi, Safari‘yi simge durumuna getirin veya arka plana gönderin ve kontrol merkezinden oynat düğmesine dokunun.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.