Ana Sayfa Sosyal Medya Clubhouse Uygulama Hesabı Nasıl Silinir?

Clubhouse Uygulama Hesabı Nasıl Silinir?

0

Bu makale, Clubhouse uygulaması hesabınızın silinmesini nasıl talep edeceğinizi açıklamaktadır. Hesap silme işleminizle ilgili ek ayrıntılar için Clubhouse Gizlilik Politikası’nın bazı kısımlarını da önereceğiz.

Clubhouse Uygulama Hesabınızı Silin

Clubhouse sosyal ses uygulamasında bir hesabınız varsa, bunun yalnızca davetiyeyle alınabilen bir hizmet olduğunu bilirsiniz. Katılmak için aldığınız daveti açıkça kabul etmiş olsanız da, uygulamanın size göre olmadığına karar vermiş olabilirsiniz.

Kaydolmanızı gerektiren çoğu uygulama, hesabınızı silme seçeneği sunar. Bazıları işlemi uygulamanın kendisinde sunarken, diğerleri sizden şurayı ziyaret etmenizi isteyebilir:

-Clubhouse uygulama hesabınızı silmek için, talebinizle birlikte şu adrese bir e-posta göndermelisiniz: support@alphaexplorationco.com.

Hizmet popülerlik kazanmaya devam ettikçe, umarım hesabınızı silme yeteneği, şirketin uygulamaya veya hatta web sitesine eklediği bir şey olacaktır.

Clubhouse Hesabı Silme için Ek Ayrıntılar

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Cihazlarımıza indirdiğimiz uygulamalar ve ziyaret ettiğimiz web siteleri için her yerde gizlilik politikaları görüyoruz. Ne yazık ki, gizlilik politikasını nadiren veya en azından tamamını okuyan biri gibi görünüyor. Ancak Clubhouse hesabınızın silinmesini talep etmeyi planlıyorsanız, şirketin bu konudaki politikasını gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Ardından, gizlilik politikasına nasıl erişeceğinizi ve nelere bakacağınızı göstereceğiz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Aşağıdaki adımları izleyerek Clubhouse uygulamasında gizlilik politikasını inceleyebilirsiniz.

-Sağ üstteki fotoğrafınıza dokunarak profilinizi açın.

-Dişli simgesine dokunun.

-Gizlilik Politikası’nı seçin.

Clubhose Gizlilik Politikası

Dilerseniz Clubhouse Gizlilik Politikasının tamamını kesinlikle okuyabilirsiniz. Ancak hesap silme ile ilgili kısımlar şu bölümlerdedir: 5. Bilgilerinizi ve 11. Seçimlerinizi Güncelleyin.

Yine, burada listelenen adrese bir e-posta göndermek şu anda Clubhouse hesabınızı silmenin tek yoludur. Umarım şirket, bu işlemi uygulamanın içinde sunmak için uygulamayı günceller.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA