Bu uygulamamızın amacı sesi kötü olanları müziğe kazandırmak değil aslında. Tam  tersi sesine güvenenlere eğlenceli bir ortam yaratmak tam olarak, ama sesi  kötü olanlar kullanamaz diye bir kural koyulmamış uygulamada. Bu uygulamanın kullanımı ve mantığı aşağıdaki gibidir.

rap1

Uygulamamızı indirdikten sonra giriş yapıyoruz öncelikle bize test amaçlı bir şarkı söylettiriyor belli bir süre bizim söylememiz bittikten sonra kendi arka planında bulunan ücretsiz müzikler ile senkronize ederek ve bizim sesimizi hızlandırarak çalmaya başlıyor.

rap2

Bu ekranda mikrofon işaretinin olduğu kısımda ücretli ve ücretsiz müzikleri görebilirsiniz ilk başta verdiği iki müzik ücretsizdir. Eğer farklı müzik istenirse kullanıcı isteğine göre ücreti karşılığında satın alınabilir.

rap3

Ana ekrana tıklandığında bizler gibi farklı kullanıcılarında paylaşmış olduğu şarkıları görebiliriz yani kendi söylemiş olduklarını.

rap4

Alev işaretine tıklandığında ise konular başlığı altında istenilen müzik seçeneği seçilebiliyor.

rap5

Profil resmine tıklandığın da ise duvarınız takip ettikleriniz veya takipçileriniz ve paylaştığınız müzikleri görebiliyorsunuz.

Hazırlayan: Murat NALCI