Ana Sayfa Mobil Apple Watch’a Yeni Uygulamalar Otomatik Olarak Nasıl Yüklenir?

Apple Watch’a Yeni Uygulamalar Otomatik Olarak Nasıl Yüklenir?

0

‘Otomatik Uygulama Yükleme (Automatic App Install)’ butonunu aktif edin, böylece hiçbir Apple Watch uygulamasını asla kaçırmazsınız!

Apple Watch uygulamaları tek başına (tekil ve bağımsız) uygulamalar değildir, geliştiriciler bunları kendi iOS uygulamaları içine entegre ederek paketler. WatchOS uygulamasını Apple Watch‘ınıza yükleme seçeneğiniz vardır ancak WatchOS uygulaması, entegre edildiği iOS uygulaması ile, bir uygulama/yazılım paketinin parçasıdır. Bu da, iPhone‘unuza yüklediğiniz uygulamalara bağlı olarak muhtemelen birçok Apple Watch uygulaması olduğu anlamına geliyor! Hepsini denemek istiyorsanız, ‘Otomatik Uygulama Yükleme (Automatic App Install)’ seçeneğindeki butonu aktif (açık) konuma getirmeniz yeterlidir. Bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

 

Apple Watch’a Yeni Uygulamalar Otomatik Olarak Nasıl Yüklenir?

WatchOS uygulamalarını Apple Watch‘ınıza otomatik olarak nasıl kuracağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • iPhone’nunuzda iOS için Watch uygulamasını başlatın.
  • ‘Genel (General)’ seçeneğine (menüsüne) dokunun.
  • ‘Otomatik Uygulama Yükleme (Automatic App Install)’ özelliğini aktif etmek (açmak) için, bu seçeneğin yanındaki butonu açık (aktif) konuma getirin.

 

İster inanın, ister inanmayın ama hepsi bu kadar! ‘Otomatik Uygulama Yükleme (Automatic App Install)’ özelliğini aktif ettikten sonra Apple Watch‘ınıza, iPhone’unuzda bulunan uygulamaların watchOS versiyonlarını indirmesi için biraz zaman verin. Uygulamalar yüklendikten sonra, saatinizin (ana) ekranında uygulamalara göz atabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA