Bu yazımızda, Android‘de Facebook gönderi taslaklarını bulma, silme veya paylaşma konusu ve işlem adımları ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Android’de Facebook Gönderi Taslaklarını Bulma, Silme veya Paylaşma

Bir Facebook sayfanız varsa ve sayfanın yöneticisi veya yetkili editörlerinden biri iseniz; bir bilgisayarda web tarayıcı ile Facebook sayfanıza giriş yaptığınızda; gönderi hazırlama ve paylaşma araçları menüsü aracılığıyla gönderi taslakları oluşturma; kaydetme ve düzenleme seçenekleriniz vardır.

Ayrıca, mobil uygulamayı kullanarak bu taslakları bir Android cihazda bulabilir, silebilir veya yayınlayabilirsiniz.

Android’deki Facebook Uygulamasında, Gönderi Taslaklarını Bulma

Bir bilgisayarda web tarayıcısı ile Facebook sayfanızın gönderi paylaşma araçları kaydettiğiniz gönderi taslağı veya taslakları varsa, bu taslakları bir Android cihazdaki Facebook uygulaması ile silmek veya paylaşmak için aşağıdaki adımları uygulayın!

11858 teknik destek
  • Facebook uygulamasını açın ve Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Uygulama ekranının sağ-üst köşesindeki ≡ (üç yatay çizgi) simgesine ve ardından, açılan menü listesinde Sayfalar (Pages) menüsüne dokunun.

Androidde Facebook Gonderi Taslaklarini Bulma Silme veya Paylasma 1

  • İşlem yapmak istediğiniz Facebook sayfasını seçin.

Androidde Facebook Gonderi Taslaklarini Bulma Silme veya Paylasma 2

  • Ekranın sağ-üst tarafında yer alan ≡ (üç yatay çizgi) simgesine dokunun ve ardından, açılan menü listesinde Taslaklar (Drafts) seçeneğine dokunun.

Androidde Facebook Gonderi Taslaklarini Bulma Silme veya Paylasma 3

  • İşlem yapmak istediğiniz taslağın yanındaki ᐯ (aşağı ok) simgesine dokunun; ve açılan menü listesinde Şimdi Paylaş (Post Now) veya Sil (Delete) seçeneğine dokunun.

Androidde Facebook Gonderi Taslaklarini Bulma Silme veya Paylasma 4

  • Sil (Delete) seçeneğini seçtiğinizde; gelen bir sonraki sayfada tekrar Sil (Delete) butonuna dokunarak silme işlemini onaylamanız gerekir.

Androidde Facebook Gonderi Taslaklarini Bulma Silme veya Paylasma 5

Bu yazımızda, Android‘de Facebook gönderi taslaklarını bulma; silme veya paylaşma konusu ve işlem adımları ile ilgili detaylı bilgi verdik.

Konu hakkındaki sorularınızı ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

En güncel teknoloji konuları ile ilgili teknik destek ve çözüm içeren videolar için Teknodestek YouTube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

Ayrıca, yorumlar bölümünden, web sitemizde hangi konularla ilgili içerikler görmek istediğinizi; hangi teknik konularda arama motorlarında daha çok arama yaptığınızı ileterek; sitemizin içeriğinin daha alakalı ve zengin olmasına katkı sunabilirsiniz.

Hazıladığımız içerikleri beğeniyorsanız, bu içeriklerin daha fazla kişiye ulaşması için, yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz; ve böylece daha çok kişinin bu içeriklerden istifade etmesine yardımcı olabilirsiniz.