Bu yazımızda en iyi ruh hali takibi uygulamaları sizin için derlendi. Ruh hali takibi, ruh sağlığı için potansiyel olarak değerlidir.

Davranışınızdaki yeni eğilimleri görmek için uzun bir süre kendinize gözlemlemelisiniz. Sonuçta, ruh halinizi daha iyi anlamak duygularınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Bunu yapmanın çeşitli yolları vardır ve insanlar bunu yıllardır dergiler veya günlükler yardımıyla yapmışlardır. Telefonunuz da buna yapmanıza yardımcı olur. İşte Android için en iyi ruh hali izleme uygulamaları.

İçerik konuları

Chiku

Chiku, bir ruh hali takibi uygulamalası ve bir günlük uygulamasının bir karışımıdır. Öncelikle bir günlük uygulaması olarak işlev görür, ancak aynı zamanda her gün ruh halinizi ve duygularınızı kaydedebileceğiniz bir işleve sahiptir. Uygulama ayrıca size bir zihinsel sağlık notu verir, böylece işlerin kontrolden çıkıp çıkmadığını bilirsiniz.

Ayrıca alıntılar, bir topluluk ve başka şeyler de var. Oldukça iyi çalışıyor ve bir günlüğünün yanı sıra bir ruh hali uygulamasına sahip olmak istiyorsanız özellikle işinize yarar. Tüm özelliklerin kilidini açmak için bir aboneliğe ihtiyacınız olacak. 

Android icin ruh hali takip uygulamalari 1
ruh hali takip uygulamaları içerisinde chiku

İlgili bağlantı: Android platformda whatsapp kullanımınıza konfor katın!

DailyBean

DailyBean, güçlü bir ruh hali unsuruna sahip başka bir günlük uygulamasıdır. Her zamanki günlük kaydı öğelerine ve uzun vadede ruh halinizi takip etmenize yardımcı olacak bazı güzel araçlara sahiptir. Bir bakışta iyi ve kötü günlerinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Ruh halinizi ve duygularınızı düzenleme açısından DailyBean kesinlikle en iyi ruh hali takibi uygulamalarından biridir. Bazı ekstra özelliklerin kilidini açmak için bir abonelik var, ancak biraz pahalı olsa bile bir kez ödeme seçeneğinin de olduğunu takdir ediyoruz.

Android icin ruh hali takip uygulamalari 2
ruh hali takip uygulamaları içerisinde dailybean

Ruh hali takibi uygulamaları içerisindeki sıradaki uygulamamıza bakalım;

Daylio

Daylio, Android için en popüler günlük uygulamalarından biridir. Ayrıca bir ruh hali uygulaması olarak çok iyi çalışıyor. Aslında, yaratıcıysanız hemen hemen her şeyi takip etmek iyidir. Her durumda, ruh halinizi, duygularınızı ve hatta egzersiz ve yeme alışkanlıkları gibi şeyleri kaydedebilirsiniz. Bir ruh hali seçmenize ve ardından çeşitli etkinlikler eklemenize olanak tanır, böylece sizi neyin mutlu, kızgın, üzgün vb. ettiğini görürsünüz.

Android icin ruh hali takip uygulamalari 3
ruh hali takip uygulamaları’ndan daylio

Uygulamayı kişiselleştirmek için birçok yol ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok şey ile biraz cila var. Hayatınızı paylaşmak veya yedeklemek için CSV veya PDF’ye bile aktarabilirsiniz. Bu, kullanırsanız Google Play Pass aracılığıyla da ücretsizdir.