Ana Sayfa Haberler Android için En İyi Müzik Kayıt Uygulaması

Android için En İyi Müzik Kayıt Uygulaması

438
0

Android için müzik kayıt uygulaması, şarkı kaydetme uygulamaları beklediğinizden daha iyi ve daha güçlüdür. İşte en iyi seçimlerimiz.

Mac bilgisayarların müzisyenler gibi yaratıcı insanlarla olan ilişkisi nedeniyle, iOS’un müzik kaydına uygun tek mobil platform olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu doğru değil, Android bu departmana hızla yetişti. Android, şarkı kaydetmek için bazı harika uygulamalara sahiptir. İşte Android için en iyi 10 müzik kayıt uygulamasını seçtik.

1. BandLab – Müzik Stüdyosu

Kendi içinde eksiksiz bir müzik oluşturma platformu olan BandLab, Android için en iyi kayıt stüdyosu uygulamasıdır. Bunun nedeni, yalnızca bir müzik kayıt uygulamasından daha fazlası olmasıdır. Müziğinizi düzenlemenize ve remikslemenize de izin veren eksiksiz bir müzik yapımcısıdır. 12 kanallı mikser, gitar tuner, looper ve çok sayıda ses örneği ile grup ve müzisyen kurulumları için harikadır.

Ancak bu, tek sanatçılar için veya daha basit kullanım için iyi bir uygulama olmadığı anlamına gelmez. Kaliteli ses kaydederken size birden fazla parça kaydetme seçeneği de sunar.

11858 teknik destek

Dünya çapında 37 milyon kullanıcı ile iyi bir çok kanallı kayıt uygulamasıdır. Ayrıca yeni arkadaşlar bulmanıza, diğer müzisyenlerle bağlantı kurmanızı sağlar. Ayrıca bir sonraki grubunuzla tanışmanıza yardımcı bir sosyal medya unsuruna sahiptir.

İndirin: BandLab (Ücretsiz)

2. Dolby Açık: Ses ve Müzik Kaydedin

Telefonunuzu güçlü bir kayıt cihazına dönüştürmek istiyorsanız, Dolby On tek bir dokunuşla bunu yapmanıza yardımcı olur. Arka plandaki gürültüleri ve kesintileri ortadan kaldırırken, inanılmaz ses kalitesine sahip podcast’ler, şarkılar, sesler, enstrümanlar veya fikirler için kullanılır.

Dolby On, şarkı kaydetmek için en iyi uygulamalardan biridir çünkü müzik kalitenizi zahmetsizce geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olan bir dizi otomatik stüdyo efektiyle birlikte gelir. BandLab gibi uygulamalar biraz fazla olsa da Dolby On, hazır olduğunuzda müzik kaydetmek ve dünyayla paylaşmak için yapılmıştır.

Ayrıca bu uygulama, kayıtlarınızı ücretsiz ses efektleriyle özelleştirmenize veya Dolby’nin Dinamik EQ’su ile ince ayar yapmanıza olanak tanır.

İndir: Dolby On (Ücretsiz)

3. FL Stüdyo Mobil

FL Studio Mobile, incelemeye değer ciddi bir kayıt stüdyosu uygulamasıdır. Android cihazınızda, tabletinizde veya Chromebook’unuzda karmaşık ve eksiksiz çok parçalı müzik projeleri oluşturmak ve kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Çok yönlüdür ve ritimler oluşturmanıza, vokal kaydetmenize ve projenizi karıştırmanıza ve ustalaşmanıza yardımcı olacak sayısız seçenekle birlikte gelir. Yüksek kaliteli döngüler, sentezleyiciler ve perküsyonlarla, Android için bu stüdyo kayıt uygulaması, istediğiniz vuruşları veya enstrümantalleri oluşturmanıza olanak tanır. Aynı zamanda enstrümantaller üzerinden kayıt yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Bunun gibi mükemmel özelliklere sahip FL Studio Mobile, şarkı kaydetmek için iyi bir uygulamadır. Bununla birlikte, arayüzüne alışmak biraz zaman alır.

İndirin: FL Studio Mobile 

4. Voloco: Vokal Kayıt Stüdyosu

Voloco, daha iyi parçalar kaydetmenize, sesinizi profesyonel kaliteye yükseltmenize yardımcı olur ve kullanımı son derece sezgiseldir. 50 milyon indirme ile öne çıkıyor çünkü 40’tan fazla efekt ve binlerce ücretsiz vuruşla en iyi şarkıları oluşturmanıza izin veriyor.

Ayrıca, müzisyenler için en iyi Android uygulamalarından biri olarak, arka plandaki gürültüyü otomatik olarak ortadan kaldırır ve uyum içinde kalmanıza yardımcı olmak için sesinizin perdesini düzeltir. Ayrıca, kaydınızı mükemmel bir şekilde parlatan EQ, sıkıştırma ve yankı efektleri için çeşitli ön ayarlar sunar.

Bu şarkı kayıt uygulamasında vokalleri de çıkarabilirsiniz. Elvis’in perde düzeltmesiyle nasıl bir ses çıkaracağını duymak için onları mevcut şarkılardan ayırın.

İndirin: Voloco (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

5. Smart Recorder – High-quality voice recorder

Hala hangi uygulamanın şarkı kaydetmek için en iyi olduğunu merak ediyorsanız, basit ve temiz bir arayüz kullanarak yüksek kaliteli ses oluşturmak için özel olarak tasarlanmış Smart Recorder’a göz atabilirsiniz. Göreceli sessizliği ve garip duraklamaları atlayan ve böylece kayıtlarınızı kısaltmaya yardımcı olan bir “anında sessizliği atlama” özelliği vardır.

Şarkılarınızı veya podcast’lerinizi kaydetmeyi bir rüya gibi hissettirmek için canlı ses spektrum analizörü, başlatıcı kısayolları, mikrofon kazanç kalibrasyon aracı ve dalga PCM kodlaması gibi mükemmel özelliklere sahiptir.

İndirin: Smart Recorder (Ücretsiz, uygulama içi satın alınabilir)

6. RecForge II – Audio Recorder

Güçlü bir ses kaydedici olan ve bazı gelişmiş özelliklere ve mükemmel ses kalitesine sahip olan RecForge II, mevcut en iyi şarkı kayıt uygulamalarından biridir.

Harici mikrofonlarla çalışır ve gerçek zamanlı izleme sunar, böylece çalarken kaydınızın neye benzediğini duyabilirsiniz.

Temel düzenleme ve karıştırma özellikleri de vardır. Parçaları kesip birleştirir, döngüler oluşturabilir ve müziğinizin temposunu veya perdesini kolayca değiştirirsiniz. Uygulama, herhangi bir kalitede çok çeşitli dosya formatlarını destekler, böylece müziğinizi başka herhangi bir uygulama kullanmanıza gerek kalmadan paylaşabilirsiniz.

İndirin: RecForge II (Ücretsiz) | RecForge II Pro

7. Ses Kaydedici

Android için En İyi Müzik Kayit Uygulamasi 6

Oldukça doğrudan bir adla, Ses Kaydedici, kullanımı çok kolaydır. Yüksek kaliteli kayıtlar sunduğu ve kullanımı tamamen ücretsiz olduğu için kontrol etmeye değer. Fazlası var. Zaman sınırlaması yoktur. Bu nedenle dersler, fikirler, müzik veya kişisel notlar gibi şeyleri ihtiyaç duyduğunuz kadar kaydedebilirsiniz.

Onu bu kadar iyi yapan şey, beraberinde gelen çok sayıda özellik. Mikrofon kazanç kalibrasyon aracından canlı ses spektrum analizörüne ve arka planda kayıt yapar. Ayrıca her şeyi ve daha fazlasını destekler. Ayrıca kayıtlarınızı kolayca gönderip ve paylaşırsınız.

İndirin: Ses Kaydedici (Ücretsiz, uygulama içi satın alınabilir)

8. ASR Ses Kaydedici

ASR Ses Kaydedici, çeşitli biçimlerde ses kaydetmenize olanak tanıyan kullanımı kolay bir ses kaydedicidir. Bluetooth mikrofon aracılığıyla müzik veya diğer sesleri kaydetmenize olanak tanır. Yüksek kaliteli sesi destekler ve kolay bulut yükleme entegrasyonu sunar.

Ayrıca kayıtlarınızı etiketlere göre gruplar veya uygulama içinde kırparak istediğiniz gibi kullanır, gönderip ve paylaşınız.

İndirin: ASR Ses Kaydedici (Ücretsiz, uygulama içi satın alınabilir)

9. Easy Voice Recorder

Adından da anlaşılacağı gibi, Easy Voice Recorder’ın kullanımı kolaydır ve basit kayıtlar için harika çalışır. Şarkılarınızı kaydetmek için en iyi uygulamalardan biridir. Çünkü onları tek bir dokunuşla kaydedebilir ve daha sonra ince ayar yapabilirsiniz.

Easy Voice Recorder, kayıt için herhangi bir zaman sınırı olmadığı için tüm ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Ayrıca, yerden tasarruf etmenize de yardımcı olan sıkıştırılmış bir format seçmenize olanak tanır. Bir dosyayı yanlışlıkla sildiyseniz, onu geri yükleme seçeneğiniz de vardır.

İndirin: Esy Voice Recorder (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

10. Hi-Q MP3 Ses Kaydedici

İş ve akademik kullanım için tasarlanmış olmasına rağmen, Hi-Q MP3 Ses Kaydedici, ses kaydını bir sonraki seviyeye taşıdığı için şarkı kaydı için iyi bir uygulamadır.

MP3 dahil birçok formatta ses kaydetmenize ve kaydetmenize ve optimum kayıt için giriş kazancı ayarlarını belirlemenizi sağlar. Aynı zamanda kolay Wi-Fi aktarımlarını desteklemenize olanak tanır. Müzik kaydetmek için en iyi Android uygulaması olmasa da basit ve güvenilirdir. Kayıtlarınızı güvende tutar.

İndirin: Hi-Q MP3 Ses Kaydedici (Ücretsiz) | Hi-Q MP3 Ses Kaydedici Pro

Ses ve Şarkıları Daha Sonra Kaydedin

Android her zaman yaratıcı bir platform olarak büyüyor. Bahsettiğimiz tüm müzik kayıt uygulamaları, her zaman, her yerde yüksek kaliteli ses üretmenizi sağlar. İster hızlı sesli notlar alın, ister daha sonrası için bir şarkı yapın, ister üniversite derslerinizi dinlemek ve öğrenmek için depolayın, bu uygulamalar arayışınızda size yardımcı olacak ve çok daha fazlasını yapacaktır.

Araştırmanızı yapın, ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve ardından yaratıcılığınızı serbest bırakın!