Ana Sayfa İnternet Airties Air 5442 Tivibu Ayarları

Airties Air 5442 Tivibu Ayarları

3

Bilgisayardan web tarayıcısı açıp adres satırına 192.168.2.1 yazarak Enter tuşlayalım. Açılan ekranda şifre ister; şifre kısmını boş bırakarak Tamam diyelim.

Arayüz ana menü gelir ekrana.

tvb1

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sol menüde yer alan internet linkine tıklayalım ve hemen altında yer alan internet ayarları kısmını tıklayarak ikinci sayfaya ulaşalım. Ekranda yeni butonu yer alacak; tıklayalım.

tvb2

Bu menüde ise PVC adı kısmına İPTV yazıyoruz; protokol DHCP seçili olması gerek. VPI: 8 VCI: 55 olarak yazılı ise Kaydet butonuna tıklayalım. Kaydettikten sonra cihaz kendini yeniden başlatabilir.

tvb3

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ana sayfaya tekrar ulaşım sağlayarak sol menüde IGMP linkine tıklayalım ve açılan sayfada ayarlar aşağıda belirtilen gibi olması gerek; ayarlarınızı düzenledikten sonra Kaydet diyelim.

tvb4

Daha sonrasında yeniden internet ve internet ayarlarını tıklayalım. Açılan sayfada İPTV karşısındaki ‘’NAT Firewall Etkin’’ kısmı işaretleyerek Kaydet diyelim.

tvb5

IPTV ayarları modemde sağlanmış olur.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

3 YORUMLAR

  1. Allah razı olsun iki gündür televizyonumu izliyemiyordum ttnette airtesde hep çağrı açtım herkes birbirine önlendirdiler ve çözüm bulamadılar. en son internette araştırayım dedim sizin bilgilerinize ulaşıp aynılarını yaptım ve yayın geldi. çok çok teşekkür ederim. böyle bir şeyi yapamadığından tvbu ttnet ve airtes müşteri yetkililerinede yazıklarolsun.

Comments are closed.