Ana Sayfa Bilgisayar AdwCleaner Virüs Temizleme

AdwCleaner Virüs Temizleme

1
AdwCleaner Virüs Temizleme

AdwCleaner Virüs Temizleme programı ile Bilgisayarınıza zarar veren yada vermeyen virüsleri kolayca silebilirsiniz. Reklam virüsü silme de etkili çözüm.

Çok basit ve kolay bir arayüze sahip olan bu program. kullanımı oldukça basit ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilir olduğuna inanıyorum. Tek bir tıkla bilgisayarınız üzerinde yer alan tüm zararlı yazılımları sizin için tarayarak, listeler ve yine sizin isteğinize bağlı olarak bulduğu zararlı dosyaları siler.

Virüs temizleme nasıl yapılır, diye bir çok programı zorlukla kullanan kişilere Türkçe arayüze sahip bu program can kurtarıcı olacaktır.

Tarayıcı ana sayfasını değiştiren üçüncü parti yazılımlardan ve bilgisayar ayarlarınızı değiştiren eklentilerden kurtulma konusunda sizlere oldukça etkili bir çözüm sunan AdwCleaner, bilgisayarlarınız üzerinde mutlaka yer alması gereken güvenlik programlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. MalwareBytes programı ile birlikte kullanıldığı zaman da daha harika bir koruma sağlamış oluyorsunuz.

Virüs Tarama, bilgisayarlarınızı güvende tutmak ve zararlı yazılımlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz en etkili programlardan bir tanesi olan AdwCleaner’ın tamamen ücretsiz olduğunu da unutmamak gerekir. AdwCleaner ile bilgisayarınıza bulaşan malware, adware ve reklam gibi zararlı yazılımları silerek güvende olacaksınız.

Virüs Temizleme

Bilgisayarınıza AdwCleaner Virüs Temizleme programını indirmek için Google Chrome tarayıcısını açın ve adres satırına AdwCleaner yazarak enter tuşuna yada git butonuna basın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

bleepingcomputer web sitesi için gelen sonuca tıklayın.

Sayfa açıldığında Download Now butonuna tıklayın. 30 – 40 saniye sonra program inmeye başlayacaktır. olurda uzun süre beklemenize rağmen indirme işlemi başlamıyorsa Click Here linkine tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Program indirdiğinde sol alt köşede tam adını ve programın simgesini göreceksiniz. Üzerine tıklayarak programın açılmasını sağlayın.

Program kurulum gerektirmez. Gelen lisans sözleşmesini kabul ederek açılmasını sağlayabilirsiniz.

Ya bu hani Türkçe programdı diye tedirgin olmayın. Language seçeneğini tıkladıktan sonra Türkçe seçeneğine tıkladığınız anda program bir iki saniye kapanıp açılacak ve arayüz Türkçe olacak.

Şimdi ekranda Tara butonuna tıklayın. Tarama işlemi başlayacak.

Program taramayı bitirdiğinde eğer bilgisayarınızda virüs  varsa aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz. Temizle butonuna tıkladığınızda karşınız Evet (Yes) – Hayır (No) gibi bir pencere gelirse tamamına Evet diyin. Bilgisayarınız açılıp kapanacaktır. Sonrasında işlem tamamlanmış olacak. Bilgisayar açıldığında not defteri de açılıyor. Burada silinen dosyaların detaylı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Virüs Temizleme ile ilgili Facebook Virüs Sorunu Çözümü yazımızı da okuyarak bu konuda da bilgi alabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

Comments are closed.