Ana Sayfa Uygulama Adobe Illustrator Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Adobe Illustrator Nedir, Nasıl Satın Alınır?

0

Adobe Illustrator, son dönemin en popüler grafik tasarım yazılımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Adobe şirketinin geliştirdiği grafik tasarım yazılımlarından biri olan söz konusu program, 19 Mart 1987 tarihinde kullanıma sunulmuştur. Oldukça popüler olan yazılım, 2020 yılında iPad cihazlar içinde yayınlanmıştır. Peki, dünya genelinde aktif bir şekilde kullanılan Adobe Illustrator nedir, nasıl satın alınır?

Adobe Illustrator Nedir?

Adobe Illustrator, Adobe şirketi tarafından geliştirilen ve 19 Mart 1987 tarihinde kullanıma sunulan vektörel tabanlı grafik tasarım yazılımıdır. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından aktif bir şekilde kullanılan söz konusu yazılımın dosya uzantısıysa AI olarak belirlenmiştir.

AI Dosya uzantısının yanı sıra ayrıca program içerisinde SVG, EPS ve PDF uzantıları da yer almaktadır. Vektörel tabanlı grafik tasarım yazılımı, Windows ve Mac OS işletim sisteminde sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra söz konusu program 2020 yılında iPad cihazlar içinde çıkarılmıştır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Vektörel Tabanlı Grafik Tasarım Programının Kullanım Alanları Nelerdir?

Son dönemin en popüler vektörel tabanlı grafik tasarım araçlarından biri olan Adobe Illustrator kullanım alanları ile dikkat çekiyor. Son derece geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan bu yazılım genellikle baskı işlemlerinde kullanılmaktadır.

Genellikle baskı işlemlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılan bu yazılım ile başta logo tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, kitap tasarımı, dergi tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı gibi önemli işler yapılmaktadır.  Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan bu yazılım vektörel tabanlı olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Vektörel Tabanlı Grafik Tasarım Yazılımının Satış Fiyatı

Dünyanın en popüler vektörel tabanlı grafik tasarım programlarından biri olan Adobe Illustrator fiyatı ile dikkat çekiyor. Adobe şirketinin resmi internet sitesinde yer alan söz konusu programın resmi satış fiyatı 132 TL olarak belirlenmiş durumda. İlk paketi satın alan kullanıcılar grafik tasarım programını hem bilgisayardan hem iPad cihazlarından kullanabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Illustrator programı ile birlikte tüm uygulamalara erişmek isteyen kullanıcılar ise aylık 332 TL ödeyerek Creative Cloud içerisinde yer alan yazılımlara erişebiliyor. Öğrenci ve öğretmenler ise söz konusu pakete 125 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

Kurumlar, başta Illustrator olmak üzere tüm Creative Cloud programlarını aylık 185 TL ödeyerek kullanabiliyor. Yukarıda yer alan paketleri satın almak için Adobe şirketinin resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya +44 203 0277 764 nolu telefon numarasını arayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA