Ana Sayfa İnceleme ZyXEL NWA5123-AC Modem İncelemesi

ZyXEL NWA5123-AC Modem İncelemesi

0
Paylaş

Çağımızda otel, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde bulunan ziyaretçilerin yaşadığı en büyük konfor sorunlarından biri de hiç şüphesiz ki kablosuz internet bağlantısı sorunlarıdır.

ZyXEL firması da bu gibi yerlerde kablosuz internet sorunu yaşayan kullanıcılara sunulması amacıyla çok kullanıcı ile yüksek hızda ve güvenli şekilde kablosuz internet erişimi sağlayan ürünü 802.11ac Unified Access Point NWA5123-AC yi geçtiğimiz geçtiğimiz günlerde tanıttı.

zyxel-ac-1

Gömülü durumda 2dbi gücünde 2 adet antene sahip olan üründe 300Mbps ye kadar internet bağlantı hızı desteği bulunuyor. Power Over Ethernet desteği de bulunan ürün 2.4Ghz bandında çalışıyor.

ZyXEL NWA5123-AC dinamik kanal seçimi, yük dağılımı ve akıllı kullanıcı yönlendirme özellikleri sayesiden çok fazla kullanıcı bağlandığında bile optimum kullanım imkanı sunuyor.

Ürün kendinden önceki serilerden ortalama 1.3 kat daha hızlı çalışıyor ve içerisinde bulunan 802.11ac çift radyon ve çift wireless desteği sayesinde çok daha hızlı veri aktarımına imkan tanıyor.

zyxel-ac-12

Ürün kablosuz ağ üzerinden arayüzüne girilerek yapılandırıldığı gibi istenildiği takdirde üzerinde bulunan RC-45 (ethernet) girişinden de bağlantı sağlanılarak yapılandırılabiliyor.

Ortalama satış fiyatı 1100 tl seviyelerinde olan ZyXEL NWA5123-AC yakın zamanda iş merkezlerinin,ofislerin ve otellerin gözde ürünü olacak gibi gözüküyor.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin