Ana Sayfa İnternet ZyXel AV2000 HOMEPLUG AV2 POWERLİNE ADAPTÖR ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

ZyXel AV2000 HOMEPLUG AV2 POWERLİNE ADAPTÖR ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

0

Zyxel‘in en son üretmiş olduğu, en yenisi ve hızlı Powerline adaptörü,   Broadcom çiplerini baz alarak yapılmış olan Homeplug AV2, çok hızlı ve etkileyici bir performans sunuyor. Bu adaptörön üzerinde priz kullanımını kısıtlamamak için üzerinde bir priz bağlantısı bulunmakta; böylece adaptörü bağladığınız prizi de ayrıca kullanabiliyorsunuz.

 

Bunların dışında cihazın üzerinde iki adet Ethernet girişi de bulunmakta; böylece kendi cihazınızdan isterseniz Ethernet bağlantısı da sağalayabiliyorsunuz. Broadcom’un AV2 MIMO çiplerini kullanarak, şu an piyasadaki en hızlı ürünlerden biri diyebiliriz. ZyXEL Extollo’da bir adet port girişi bulunurken Zyxel  AV 2000 homeplug’ta 2 adet giriş bulunmakta. ZyXEL PLA5456 ortalama olarak 350 Mbps lik bir hız sunmakta. PLA5456’nın hızı, priz bağlantısı ve ikinci Ethernet yuvası, tercih etmek için iyi bir sebep ve kesinlikle Wi-Fi problemi yaşıyorsanız geniş bir alanda çalışıyor ve  Wi-Fi ağınızı tam anlamıyla kullanamıyorsanız,  probleminize kesinlikle çözüm olacak.

revised-powerline-adapters-100631046-orig

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yukarda da cihazın performansı ile ilgili tablo bulunmakta; siz de buna bakarak değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Kesinlikle her açıdan oldukça kullanışlı ve performansı, yüksek verimliği iyi seviyede ve veri kaybına neden olmadan kullanabileceğiniz bir cihaz. Fiyat olarak da ortalama bir fiyata sahip; piyasada daha ucuz powerline bulunabilir fakat 2 ethernet portu, üzerindeki priz yuvası Wi-Fi kalitesi açısından, 100$ ile 120$ arasındaki fiyatıyla beklentilerinizi karşılıyor. Oldukça hızlı performansı, priz bağlantısı ve çift ethernet portu ile oldukça kullanışlı ve artıları olan bir cihaz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA