Ana Sayfa Haberler ZUBIZU Nedir?

ZUBIZU Nedir?

0

Akıllı cihazların ve bu cihazlara ait bir çok uygulamanın günlük yaşantımıza entegrasyonu tüm hızıyla devam ediyor. İnternet üzerinden günlük trendleri yakından takip etmemizi sağlayan ve çeşitli alanlarda son kullanıcıya yönelik kampanyaları anlık olarak bizlere bildiren uygulamalar arasından ZUBIZU’yu sizler için inceledik.

Doğuş Grubu tarafından geliştirilen bu uygulama, kullanıcılara çeşitli restoran ve mağazalarda indirim yakalama imkanı sunuyor. Akıllı cihazınızın uygulama marketinden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz, uygulama platformuna dilerseniz Facebook, Google veya herhangi bir E-Posta hesabınızla da kayıt olabiliyorsunuz. Uygulama kayıt ekranlarında ayrıca sizlere özel olarak anlık bildirimler gelebilmesi adına, uygulama tarafından cep telefon numaranız da istenecektir. İlgili cep telefonunuza uygulamadan gelen doğrulama kodunu kullanarak hesabınızı doğrulamanızın ardından ZUBIZU platformu ana sayfasına yönlendirileceksiniz.

Uygulama ana ekranında ihtiyacınıza göre kategorilerinizi seçebiliyorsunuz. Uygulama plaftormu üzerinde ‘Yeme&İçme, Sanat & Eğlence, Sağlık&Yaşam ve Seyahat’ gruplarında bir çok farklı seçenek bulunuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kendinize uygun kategoriyi seçtikten sonra karşınıza ZUBIZU platformu üyesi kuruluşlar gelecektir. Tercihlerinize göre seçiminizi yapmanızın ardından ilgili kuruluşta bulunan ZUBIZU kampanyası sizlere sunulacaktır. ZUBIZU kampanyalarından ilgili işletmelerde yararlanabilmeniz adında sizlerden ZUBIZU platformunuzdaki QR kodunuzu göstermeniz istenebilir.

Ayrıca ZUBIZU uygulaması, siz herhangi bir seçim yapmasanız da akıllı cihazınızın konum özelliğini kullanarak bulunduğunuz bölgelerde popüler kampanyalar olması durumda sizlere bildirimde bulunacaktır. ZUBIZU platformunu kullanarak yapacağınız her işlem sonrasında ZUBIZU puan kazanacağınızı ve bu puanları ZUBIZU üye işyelerinde kullanabileceğinizi de hatırlakmakta fayda var. Topladığınız ödülleri ve bu ödülleri kullanabileceğiniz yerleri, uygulama menüsünde bulunan ‘Ödüllerim’ ekranından takip edebiliyorsunuz.

Uygulama üzerine sabit bir ödeme aracı belirlemek adına çeşitli kredi kartı veya PAYCELL kartınızı tanımlayabiliyorsunuz. ZUBIZU’ya üye olan markaları görmek isterseniz de uygulama ana ekranında bulunan menü tuşunuza basarak ‘MARKALAR’ bölümüne girmeniz yeterli olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA