Ana Sayfa İnceleme Yılbaşında Alınabilecek 5 Uygun Fiyatlı Hediye

Yılbaşında Alınabilecek 5 Uygun Fiyatlı Hediye

0

Yılbaşı yaklaşırken herkesin aklında bu yıl ne hediye alsam sorusu geliyordur.Ama hediye alınacak kişi sayısı çoksa ve klişe hediye almayı sevmeyen biri iseniz 5 alternatif  ve uygun fiyatlı bu ürünleri incelemelisiniz.

hediye1

1.Keyboard Waffle Iron

hediye2

Bilgisayar başında oturmayı seven teknoloji meraklısı ve waffle seven bir tanıdığınız varsa tam alınacak hediye budur diyebiliriz.Ocak yada bir pişirici yardımıyla 5 dakikada yumuşacık waffle ekmeğini yapabiliyor.Dökme alüminyumdan yapılan bu şirin tava 85 $ dan satılıyor.

2.Kano

hediye3

Programlama kod yazmaya meraklı her yaştan insana hediye edilebilecek bir kit olan Kano ile kendi bilgisayarımızı kendimiz yapabiliyoruz.Kickstarter projesi olarak hayata geçen proje içerisinden çıkan klavuzlar yardımıyla  bilgisayarımızı tamamlayıp kullanmaya başlıyabiliyoruz.Bu eğlenceli sete 99 $ a sahip olabiliyoruz.

3.Google Cardboard

hediye4

2 tane ayarlanmış lens ve birazcık origami ile oculus Vr gibi profesyonel sanal gerçeklik gözlüğünün yapabildiği herşeyi yapabilen kartontan bu gözlüğe 10 $ a sahip olabilirsiniz.

4.Selfie Çubuğu

hediye5

Bu listeye eklemesek eksik kalırdı diyebileceğimiz bir ürün.2015 ylına kesinlikle damgasını vuran Selfie Çubuğu yeni yıla girerken anlamlı bir hediye olabilir.Bluetoothlu ve kablolu modeli olan bu cihaz hemde 10 tl gibi bir fiyata satın alınabiliyor.

5.Xiaomi Mi Band 1S

hediye6

Çin’in ünlü devasa markası Xiaomi nin ürettiği akıllı bileklik rakiplerinden hiç geri kalmıyor.Uygun fiyatlı ve çok işlevli bir cihaz olan bu bileklik ile kalp  ritmi ölçümü , uyku takibi , padometre ile adım sayar , yakılan kalori ve gidilen yolu gösterebiliyor.Suya karşı da dayanıklı olan bu bilekliğe 25 $ gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Hazırlayan: Burak  Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.