Ana Sayfa Sosyal Medya Yeni Google Meet Tasarımı Düzen Kontrolleri, Video Arka Planları İçerir

Yeni Google Meet Tasarımı Düzen Kontrolleri, Video Arka Planları İçerir

1
11858 teknik destek

Yenilenen tasarım, başkalarıyla sunum yapmayı ve onlarla etkileşim kurmayı (ve kendi video yayınınızı gizlemeyi) kolaylaştırır.

Küresel salgın sırasında Google Meet’in herkes için ücretsiz hale gelmesinin üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Şimdi, dünya çapında milyonlarca bağlantıyla övünen video konferans yazılımı bir güncelleme alıyor.

Google Duo ve Meet ürün yönetimi direktörü Dave Citron’a göre, “Herkesin güvenli bir şekilde bağlanmasına ve ortak çalışmasına yardımcı olmak, Meet’i geliştirmeye devam etmemizi sağlayan şeydir,” dedi.

Bir blog duyurusunda, ” Beş dilde otomatik canlı altyazılar gibi video görüşmelerini daha kapsayıcı hale getiren özelliklerden eğitimciler ve öğrenciler için daha güvenli ve daha dinamik bir öğrenim ortamı yaratan kontrollere kadar,” dedi. daha kapsayıcı bir toplantı deneyimini teşvik edin.”

Yeni tasarım

Her şey, başkalarıyla sunum yapmayı ve etkileşim kurmayı kolaylaştırmayı amaçlayan yenilenmiş bir tasarımla başlar. Önümüzdeki aydan itibaren, kullanıcılar paylaşılan içeriği ve video beslemelerini görmek için daha fazla alana sahip olacak. Google aynı zamanda birden çok kutucuğu (örneğin bir sunum ve konuşmacı veya aynı anda birden çok konuşmacı) sabitleme yeteneği de ekliyor.

11858 teknik destek

Yüksek Kaliteli Toplantılar

Düşük ışık? Sorun değil. Kendi kitabından bir sayfa alan Google Meet Web artık az pozlanmış kullanıcıları tespit ediyor ve daha iyi görünürlük için parlaklıklarını otomatik olarak iyileştiriyor. Geçen yıl platform, mobil cihazlar için benzer bir işlev ekledi.

Yapay zekanın kullanımı burada bitmiyor. Blog, “AI tarafından desteklenen Otomatik Yakınlaştırma adlı başka bir özellik sunuyoruz,” bu da diğerlerinin sizi yakınlaştırarak ve kameranızın önünde kare olarak konumlandırarak sizi daha net görmesine yardımcı oluyor. 

Eğlenceli Arka Planlar

Sadece arkanızda oyuncak, kirli bulaşık veya katlanmamış çamaşırlar olduğunu fark etmek için bir video görüşmesine giriş yapmaktan daha kötü bir şey yoktur. Google Meet, video arka plan değiştirmeleriyle evinizi gizlemeyi kolaylaştırıyor. Yaklaşan seçenekler arasında bir sınıf, bir parti ve bir orman yer alıyor ve yakında daha fazla klip gelecek.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikGoogle Ads Anahtar Kelimeleri Düzenleme
Sonraki İçerikPlaystation Nat Hatası Çözümleri
Erzincan doğumlu, Anadolu Üniversitesi Okul öncesi Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama mezunuyum. Ayrıca Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde Öğrenciyim. 15 yılı aşkın süredir teknoloji ile yakından ilgilenip bütün sorunlarda çözüm geliştirebilir ve destek verebilirim. Bilgi seviyeme göre Windows Server sistemlerini kurabilir ve konfigüre edebilir, yeni teknolojiler ve yeni alanlarda da gelişime açığım.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.