Ana Sayfa Sosyal Medya Yasaklanan Tinder Hesabı İçin Talep Formu Nasıl Gönderilir ?

Yasaklanan Tinder Hesabı İçin Talep Formu Nasıl Gönderilir ?

0

Merhaba TeknoDestek takipçileri bugün sizler için Tinder isimli sosyal medya ve arkadaşlık uygulamasında yasaklanan bir profilinizle alakalı izlemeniz gereken işlemler hakkında bilgi vereceğiz.

Tinder 2012 yılında hayatımıza giren iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar.

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulama , kişileri birbirleri ile karşılaştırarak birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlıyor , bu iletişim konumlarından tutunda kullanılan sosyal medya uygulamalarına kadar eşleşmenin seyrini değiştiriyor.

Tinder yakın bir zamanda Facebook tarafından satın alınan bir platform şuanda kullanan kullanıcılar Facebook ile de üye olabiliyorlar , bu sebeple uygulamanın içeriği ve kullanımı oldukça kaliteli ve sade bir sisteme sahip.

Tinder’ın Facebook Tarafından Desteklenmesinin Kullanıcılar Tarafında ki Avantajı Nedir ?

Tinder ve Tinder’a benzeyen şuanda sayısız uygulama olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün ,  fakat durumun Facebook tarafında ki rolü çok önemli. Bildiğiniz üzere bu tarz uygulamalar şahıslar tarafından kodlanan ve uygulama marketlerine sunulan uygulamalar olduğu için bu yönde bir profil oluşturarak girdiğimiz her bilgi maalesef ki programı kodlayan kişilerin kolaylıkla erişebileceği ve bunlarla kötü şeyler yapabileceği anlamına geliyor . Bu yönde Facebook‘un rolü kişilerin ve kullanıcıların kişisel verilerini korumak ve bu yönde güvence altına almak . Eğer bu tarz bir uygulama kullanmak istiyorsanız Tinder önerebileceğimiz uygulamaların en başında gelmektedir.

tinder.png (1200×1200)
Fakat her uygulamada olduğu gibi Tinder’da da bir yönetim paneli ve bunu yöneten yapay zekalar mevcut.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Uygulama Facebook , Instagram gibi topluluk kurallarını ihlal eden kullanıcıları en kısa sürede uzaklaştıran bir sisteme sahip , fakat siz yanlışlıkla yasaklandığınızı düşünüyorsanız ya da sistem üzerinden ücretli bir üyelik ve fonksiyon satın aldıysanız ve bununla alakalı sorun yaşıyorsanız bunu Tinder’a bildirmek oldukça kolay.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İŞLEM ADIMLARI AŞAĞIDA Kİ GİBİDİR ;

İşlem adımlarını telefon , tablet ya da pc üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, ilk olarak buraya tıklayarak ilgili support kısmına giriş yapalım.

Bu ekranda ‘Oturum açmayla ilgili sorunlar’ seçeneğini seçelim.

Oturum açamıyorum hesabım yasaklandı , kısmını seçelim .

Bu ekranda Tinder’a kayıtlı bilgilerimizi girerek ekler ve açıklama kısmına ilgili itirazınızı dile getire sebepler yazarak form dolduralım. Açtığınız kayda mail ile dönüş yapılmaktadır bu nedenle girdiğiniz bilgilerin doğruları çok önemlidir .

Aşağı yukarı 8-10 iş günü içerisinde olumlu – olumsuz yanıt alabilirsiniz , umarım oluşturduğumuz makale işinize yaramıştır.

Bir teknoloji makalemizin daha sonuna geldik , konu ile alakalı aklınızda ki soru işaretlerini yanıtlamak amacıyla dilerseniz bize 11858 numaralı hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz , Sağlıklı günler dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA