Ana Sayfa Destek Xiaomi’nin Bütçe Dostu Yeni Bilekliği ‘Xiaomi Mi Fit4’ Satışta

Xiaomi’nin Bütçe Dostu Yeni Bilekliği ‘Xiaomi Mi Fit4’ Satışta

0

Dünya genelinde ve ülkemizde akıllı telefon pazarının fiyat/performans odaklı ilk oyuncuları arasında yer alan Xiaomi, sektöre giriş yaptığı Hugo Barra döneminden itibaren zaman içerisinde evrilerek ürün gamını genişletti ve bugün teknolojinin hemen hemen her alanında yer alan bir marka haline geldi. Tüketici elektroniğini maksimum fayda ve minimum tutar politikasıyla geliştirmeyi amaçlayan uzak doğulu şirket geçtiğimiz yıl ülkemizde kendi oluşumunu organize ederek ülkemiz pazarında paralel ithalat kanalıyla değil, bizzat yer almayı seçmişti.

Biz de bu manada; zaman içerisinde kendi tüketici kitlesini de yaratan Xiaomi’nin giyilebilir teknolojiler alanına sunduğu en yeni ürünlerden biri olan Mi Fit akıllı bileklik serisinin son versiyonu Xiaomi Mi Fit 4’ü sizler için inceledik.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

120×240 piksel çözünürlüklü, 0,95 inç büyüklükte AMOLED ekrana sahip olan ürünü 135 Mah kapasiteli Lithium Ion pil besliyor. Klasik akıllı bilekliklerde olduğu gibi akıllı telefon üzerinden mesaj, çağrı ve bildirim takibi yapabilen üründe geliştirilmiş uyku sensörleri de yer alıyor. Bu sensörler yardımıyla gece boyunca kullanıcı davranışlarını takip edebilen Mi Fit 4, ertesi gün ki raporunda kullanıcının uyku konforunu geliştirebilmesi için gereken adımları kendisine sunuyor. Yerleşik kullanımdaki sürümlerin en gelişmişi olan Bluetooth 5.0 sertifikasıyla akıllı cihazlar kesintisiz iletişim konforu sunabilen Mi Fit 4, tam dolu pik ile 20 güne varan kullanım ömrü vadediyor. Daha önceki serilerde Mi Fit 3 dahil siyah/beyaz ekran kullanımı tercih eden Xiaomi, Mi Fit 4 serisiyle birlikte akıllı bileklik ürünlerinde renkli ekran kullanımına geçiyor. Renklendirilmiş ekran tasarımı tüketiciye çok daha fazla kullanımı özelleştirme imkanı sunuyor.

Dünyanın 4.büyük akıllı telefon üretici Xiaomi tarafından geliştirilen Xiaomi Mi Fit 4, Android ve iOS olmak üzere bir çok akıllı telefon ile sorunsuz şekilde eşleşebiliyor. Kullanıcının gün içerisinde attığı adımlardan, nabız hareketlerine kadar takip geliştirebilen Mi Fit 4 içerisindeki yapay zeka algoritmaları vasıtasıyla da tüketiciye yaşam konforunu arttırmasına yardımcı olabilecek ip uçları sunabiliyor. Geçtiğimiz yıla dek akıllı bileklikler üzerinden cep telefonuna gelen sesli aramalar ve mesajlar takip edilebiliyorken, bu yıl bir çok akıllı bileklikte artık WhatsApp iletilerinin de akıllı bileklik ekranlarından takip edilebildiğini görebiliyoruz. Xiaomi Mi Fit 4 üzerinde de bu özellik yer alıyor. Hatta tüketiciler arzu ettiklerinde akıllı cihazlarında müzik çalarlarını Xiaomi Mi Fit 4 üzerinden kumanda edebiliyorlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Çeşitli spor dalları konusunda da yapay zeka algoritmalarına sahip olan ve istenildiği takdirde kullanıcı egzersizleri sırasında da takip edebilen Mi Fit 4, bu alan da antrenman bitimlerinde tüketiciye bir sonraki antrenmanı daha verimli getirebilmesi için gerekli ipuçlarını sunabiliyor. Mi Fit 4 üzerinden koşu, aerobik, yüzme ve bisiklet sürme gibi bir çok antrenman grubu takibi yapılabiliyor.

Dayanıklı dış kasa tasarımı sayesinde 50 metre derinliğe dek su basıncına karşı mukavemet gösterebilen Xiaomi Mi Fit 4’ün lacivert, siyah, turuncu, nude ve mor olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Ürünün yalnızca Bluetooth opsiyonuna sahip olan modeli 35$ fiyat etiketinden satışa sunulurken, hem Bluetooth hem de NFC kablosuz bağlantı opsiyonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler 50$ fiyat etiketi üzerinden ürüne sahip olabiliyorlar. Dünya pazarlarındaki fiyat skalası bu şekilde listelenen ürünü ülkemizde çeşitli zincir elektronik mağazarlar ve e-ticaret platformları üzerinden 194₺ ile 249₺ arasında değişiklik gösteren fiyat etiketlerinden satın alabiliyorsunuz.

Fiyat              :   *****

Performans  :   *****

Kozmetik      :   *****

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA