Ana Sayfa Bilgisayar Xiaomi’nin 8TB Kapasiteli Modemi ‘Mi Router HD’ Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi’nin 8TB Kapasiteli Modemi ‘Mi Router HD’ Özellikleri ve Fiyatı

0
Xiaomi'nin 8TB Kapasiteli Modemi 'Mi Router HD' Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon ve akıllı televizon pazarından sonra network ürünleri pazarında da iddaalı ürünler ile tüketicilerin karşısına çıkmayı hedefleyen Uzakdoğulu teknoloji devi Xiaomi, CES 2017 fuarında, dünyanın en ince akıllı televizyon serisi Mi TV4‘ün yanı sıra, yeni nesil router ürünü Mi Router HD‘yi de tüketicilerin beğenisine sundu.

Teknoloji dünyasında her geçen gün yükselen trendiyle dikkat çeken Xiaomi, yeni nesil router’ıyla da oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Dahili depolama kapasitesi 8TB olan cihaz, kullanıcılara bir anlamda mini bir server imkanı sunuyor. Alüminyum alaşımlı şık bir tasarıma sahip olan Mi Router HD üzerinde 4 adet anten yer alıyor. Saniyede 2600Mbps veri aktarım hızlarına ulaşabilen cihaz, üzerinde 802.11 ac kablosuz bağlantı sertifikası yer alıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kablosuz ağ özelliğine sahip tüm cihazlar ile konfigure edilen Mi Router HD üzerinden kablosuz internet paylaşımı da yapılabiliyor. Aynı zamanda modem/router görevi de görebilen ürün, depolama alanında sakladığı verileri otomatik olarak Time Machine, Drop Box vb. bulut servisleri üzerine de taşıyabiliyor.

Mi Router HD, sahip olduğu geliştirilebilir işletim sistemi sayesinde kullanıcılara, fonksiyonlarını sürekli güncelleyebilen Router özelliği kazandırıyor. Her yeni güncelleme ile yeni bir fonksiyona sahip olacak ürünün 1TB’lık depolama kapasitesine sahip olan versiyonunun 100$, 8TB depolama kapasitesine sahip olan versiyonunun ise 500$ fiyat etiketinden piyasaya giriş yapması bekleniliyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA