Ana Sayfa Haberler ‘Xiaomi’den ‘Intel’ Çipli Koşu Ayakkabısı

‘Xiaomi’den ‘Intel’ Çipli Koşu Ayakkabısı

0
‘Xiaomi’den ‘Intel’ Çipli Koşu Ayakkabısı

‘Xiaomi‘den bir yenlik daha! Telefon piyasasında çok iyi bir ilerleme kaydeden ‘Xiaomi’ şimdi de ‘Intel’ çipli ayakkabı tasarladı. ‘90 Minutes Ultra Smart’ koşu ayakkabılarını ‘Mi Home’un finansman platformunda ‘MIJIA’ olarak da bilinen ‘Mi’ ekosistemi altında tanıttı. Tasarlamış olduğu ayakkabıda ‘32-bit’ mimariye sahip ‘Intel Quark SE’ işlemci bulunuyor. İşlemci, bir madeni para büyüklüğünde ve ayakkabının içinde konumlandırılmış. Bu koşu ayakkabısı, telefonunuza bağlanıyor ve ne kadar enerji harcadığınızı, ne kadar yol katettiğinizi size gösteiyor.
‘Xiaomi’den ‘Intel’ Çipli Koşu Ayakkabısı
Enerjisini, üzerinde bulunan pil ile sağlamakta. Ayrıca üzerinde 6-eksenli, dahili ‘kombo sensör’ bulunuyor. Telefon ile bağlantısını da ‘Bluetooth’ ile sağlıyor. Ayrıca 384kB ‘flash bellek’ ve 80kB ‘SRAM’ ile birlikte geliyor. Ayakkabıda bulunan çip sayesinde, hareket algılama, hız , mesafe ve yakılan kalori değerleri de görülebiliyor.

Koşu ayakkabıları Çin’de, Şangay RunMi Technology Co. Ltd. tarafından tasarlandı. Koşucular için çok güzel bir ayakkabı olduğu aşikar. Köpük benzeri elastik bir malzemeden yapılmış. İçinde topuklu, hava yastıklı, antibakteriyel, çıkarılabilir taban bulunuyor


‘Xiaomi 90 Minutes Ultra Smart’ spor ayakkabının ‘Siyah’, ‘Sörf Mavisi’, ve ‘Pembe’ renk seçenekleri bulunmakta ve oldukça rahat ve konforlu bir ayakkabı. Üzerinde bulunan pil, 60 gün boyunca kullanılabiliyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.