Ana Sayfa Bilgisayar Xiaomi Mi 10AC Cooling Fan Akıllı Telefon Soğutucusu İncelemesi

Xiaomi Mi 10AC Cooling Fan Akıllı Telefon Soğutucusu İncelemesi

0

Günlük hayatımızda akıllı telefonlarımızla oldukça fazla zaman geçiriyoruz , hatta teknolojinin de faydasıyla artık her türlü işimizi akıllı telefonlarımızdan halleder hala geldik , ve bunların dışında oyun oynarken , film izlerken , ya da uzun dakikalar görüntülü konuşurken akıllı telefonlarımız ister istemez ısınmalara mağruz kalıyor.

Bu ısınmalar çoğu zaman telefonlarımız elimizdeyken keyif kaçırıcı olabiliyor , oyun oynarken anlık FPS droplarına sebebiyet veriyor , ve sıcak bir nesneyi dakikalarca elimizde tutmakta oldukça zor oluyor , Xiaomi bu durumları hesap ederek kendi üretmiş olduğu oyun telefonlarına özel olarak ‘Cooling Fan’ isimli soğutucu aparatı geliştirdi.

Ürün Blackshark oyun telefonlarına özel olarak üretilse de bir çok akıllı telefon ile uyumlu ve stabil bir şekilde çalışmakta.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürünün iç kısmında soğutmayı sağlamak amacıyla metal bir radyatör bulunuyor ve bu radyatör sayesinde Cool ve Freeze olmak üzere 2 adet çalışma moduna sahip , Cool Modda 10 Derece Sıcaklıkta çalışıyor ve bu çalışma modu sayesinde cihazınızın sıcaklık derecesini de stabil bir şekilde tutuyor  , Freeze modu ise -5 derecelere kadar sıcaklığı düşürüyor bu muhteşem bir değer özellikle uzun süreli oyun oynama durumlarında telefonlarımız neredeyse hiç dokunulmamış bir şekilde sıcaklığını sabit tutuyor .

Cooling Fan 1 adet Type-C girişine sahip , bu giriş üzerinden powerbank , bilgisayar , ve prizler üzerinden rahatlıkla çalışıyor , Ayrıca piyasada ki bir çok akıllı telefon çerçevesine de uygun bir tasarıma sahip.

Stock-BR20-Xiaomi-Black-Shark-3-Fun-Cooler-Pro-liquid-Cooling-Fan-Mi-10-Pro-ROG.jpg_960x960.jpg (808×808)

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürün henüz ülkemizde satışta değil fakat , Banggood , ve AliExpress gibi online satış platformlarından edinebilirsiniz fiyatı 150-250 TL aralığında satılmakta , indirim kuponları ile çok daha uygun fiyatlara edinebilirsiniz , ayrıca bu ürün kendi sınıfında tek değil bir çok markanın üretmiş olduğu bu tarz akıllı telefon soğutucuları mevcut onlara da yine belirttiğim uygulamalar üzerinden bakabilirsiniz.

Ürün ile ilgili deneyimlerimizi sunacağımız videoları ürün elimize ulaştıktan sonra sizlerle paylaşacağız , kendinize iyi bakın . Sağlıklı günler dileriz .

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA