Ana Sayfa Destek Xiaomi Black Shark Fun Cooler Pro İncelemesi

Xiaomi Black Shark Fun Cooler Pro İncelemesi

0

Merhaba sevgili TeknoDestek takipçileri , bu makalemizde sizler için Xiaomi‘nin ülkemizde satışı olmaya akıllı telefon soğutucusu Fun Cooler Pro‘yu inceleyeceğiz .

Cihazı AliExpress üzerinden 220 TL‘lik bir fiyat ile satın aldık , yaklaşık 26 Gün içerisinde herhangi bir gümrük problemi yaşatmadan bizlere ulaştı , ve sizler için 1 aylık bir kullanım sonucunda ki görüşlerimizi bildireceğiz.

Bir önce ki akıllı telefon soğutucu incelemesi için Baseus markasına ait Magic Monster modelini incelemiştik , bu makalemize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cihaz kutu içeriği olarak 1 Adet bir ucu USB-C Kablo , Kullanıcı Rehberi , Ve cihaza ait uygulamayı indirmemiz bir için bir QR Kod Kartı çıkmakta.

Cihaz 5W Güç ile kullanıma uygun , bunun için varsa 1 adet Powerbank ya da mevcut telefonunuza bağlayarak kullanabilirsiniz.

Ürüne ait Sıcaklık değerini ve RGB aydınlatma panelini yönetebilmek için , Shark Arsenal isimli uygulamayı indirmemiz gerekiyor.

Shark Arsenal uygulaması Play Store‘da bulunmuyor fakat App Store’da mevcut , Ayrıca Cihaz tüm telefon boyutlarına uygun , rahatlıkla satın alıp uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz .

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Cihaz oldukça profesyonel bir ürün , telefonunuzu ne kadar kullanırsanız kullanın işlemcisi yorulmadan ısınmadan , size oynadığınız oyunlarda performans ve FPS kaybettirmeden çalışmaya devam ediyor .

UYGULAMA MENÜSÜ

Uygulama üzerinden cihazı yönetebilmeniz için Bluetooth çalışır vaziyette olmalı , cihaz dahili bir Bluetooth çipine sahip güç kaynağı devrede olduğu takdirde kendi kendine aktif oluyor , herhangi bir eşleştirme ayarı bulunmuyor

Sonrasında ‘Shark Arsenal’ Uygulamasına giriş yapalım.

Giriş yaptıktan sonra , ürünler listesinden cihazımızı seçelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Şeçtikten sonra ürünün soğutma modu ve rpg aydınlatma kısmını yönetebileceğimiz panel açılacak , bu panelde Frozen ve Freeze isimli 2 mod var , ben frozen modunda kullanıyorum daha etkili bir soğutma sistemi var 4-5 derecelere kadar iniyor ortam sıcaklığına göre.

Ekranda Fun Cooler Pro Yazısının yanında ki ok simgesine tıklayarak RGB paneline ulaşabilirsiniz , bu menüde cihazın ışıklandırma ayarlarını yönetebileceğimiz bir çok ayar karşımıza çıkacak.

Bu menüden hoşunuza giden ışıklandırma seçeneğini kullanabileceğiniz bir çok mod var , hepsi de harika görünüyor , ayrıca cihaz yazılım güncellemesi aldıkça bu mod’lara yenileri ekleniyor. Cihaz menüsünde en altta bulunan ‘Me’ sekmesine tıklayarak ekranda açılan menüde ‘Check For Updates’ seçeneğine tıklayarak cihaz güncellemelerini kontrol edebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA