Ana Sayfa Haberler XBOX360 GÖRÜNTÜ AYARLARI

XBOX360 GÖRÜNTÜ AYARLARI

0
Paylaş

Öncelikle cihaz içinde görüntü ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar için Xbox’ın desteklemiş olduğu görüntü formatının kendi içinde seçilmesi gerekmektedir. Bunun için yapacağımız işlemler şu şekildedir.

xg1

Ana ekranda en sağ üst köşede bulunan ayarlar menüsüne geldikten sonra kendi içinde gruplaştırdığı ayarlar ekranı üzerinden sistemi seçerek devam ediyoruz

xg2

Sistem ayarları içinde en üstte bulunan konsol ayarları içinde sağ tarafta da belirttiği gibi bu başlık içinde yapılabilen ayarlar yer almaktadır.

xg3

Bu ekranda cihazınızda yaşadığınız sorunlar ile ilgili bir çok ayarı yapabilirsiniz. Öncelikle görüntü formatı ile ilgili yaşamış olduğumuz sorunlar için ekran kısmına giriyoruz.

xg4

Bu ekranda bağlantı kablonuzu ve görüntü formatını seçerek televizyonunuzda ki görüntü sorununu giderebilirsiniz eğer ki ekranın renginin çok açık olması ve ya çok silik olması sizi rahatsız ediyorsa bu menüden bu ayarları da yapabilirsiniz. Bu ekranda HDTV ayarları seçerek devam ediyoruz.

xg5

 

Açılan menüden televizyonunuzun sahip olmuş olduğu özelliklere göre görüntü formatını seçerek daha sağlıklı bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz.

Hazırlayan: Murat NALCI

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.