Ana Sayfa Haberler Xbox Gold’da, Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Xbox Gold’da, Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

0
Paylaş
Xbox Gold’da, Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Microsoft’un oyun konsolları alanında en büyük rakibi Sony’nin, PSN Plus üyelerine özel olarak sunduğu ücretsiz oyunlar serisi kampanyasına karşı bir kampanya atağı olarak sunduğu Xbox Gold oyunlar ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi bu ay da devam ediyor. Xbox Gold üyelik sahibi kullanıcılara aylık bazda ücretsiz şekilde sunulan oyunlar serisinde Mayıs ayı oyunları, şimdiye kadarkiler arasında en beğenilen oyunlar olacak gibi gözüküyor. Avrupa ve ülkemizde ısınan havalar sebebiyle yavaş yavaş durgunlaşmaya başlayacak olan video oyunları sezonunu canlı tutabilmek adına geliştirilen bu tür kampanyalarda, kampanyanın etki seviyesini yükseltmek adına ücretsiz olarak sunulan oyunların seviyeleri, azalan ilgiyi arttırmak adına programlı şekilde yükseltiliyor.

 

Microsoft’un çevrimiçi oyun platformu Xbox Gold’da Mayıs ayında üyelere ücretsiz şekilde sunulacak olan oyunları listelemek gerekirse:

 

Xbox 360

 

  • Sega Vintage Collection: Streets Of Rage (1-15 Mayıs tarihleri arası ücretsiz)

Xbox Gold’da, Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  • Vanquish (16-31 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz)

Xbox One

 

  • Super Mega Baseball 2 (1-31 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz)

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (16 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında ücretsiz)

Sıcak geçecek olan Ramazan ayı günlerinde, video oyunu severlerin keyifli vakit geçireceğini düşündüğümüz Xbox Gold Mayıs ayı ücretsiz oyunlar serisine erişebilmek için Xbox Gold hesabınızın olması gerekiyor. İlgili hesabınızı, https://www.xbox.com/tr-TR/live/games-with-gold adresi üzerinden ayda 29₺ ödemeli şekilde oluşturabiliyorsunuz. Teknodestek.com.tr ailesi olarak şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.