Ana Sayfa Haberler Xbox Gold, Mart Ayı Ücretsiz Oyunlar!

Xbox Gold, Mart Ayı Ücretsiz Oyunlar!

0
Paylaş

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft’un dünya geneline, Sony tarafından geliştirilen PlaySation oyun konsollarıyla rekabet etmek amacıyla üretilen Xbox oyun konsolunda, şirketin mobil etkileşim platformu Xbox Gold üyelerine Mart ayı boyunca ücretsiz şekilde sunulacak oyunlar listelendi.

 

Aylık 29₺ ücret ödeyerek üye olunabilen Xbox Gold üyelik sistemi, esasında PlayStation’ın çevrimiçi etkileşim platformu PSN’in Plus üyelik sistemiyle rekabet edebilmek adına geliştirilmiş bir sistem olan Xbox Gold’da, PlayStation Plus’takinin aksine aylık bazda birkaç oyun ücretsiz şekilde kullanıcılara sunuluyor. Bazı oyunlar ay boyunca ücretsiz şekilde indirilebiliyorken, bazı oyunlar ise ayın yarısından sonuna kadar ücretsiz şekilde elde edilebiliyor.

 

 

Ücretsiz sunulan oyunları Xbox One, Xbox 360 şeklinde gruplayan şirket, bazı oyunlarını ise hem Xbox On hem de Xbox 360 sahiplerine ücretsiz şekilde sunuyor. Xbox Gold’da Mart ayı boyunca ücretsiz şekilde sunulacak oyunları, ücretsiz elde edebileceği tarih aralığı ve konsol çeşidine göre listelemek gerekirse:

 

Xbox One

  • Trials of the Blood Dragon (1-31 Mart Tarihleri Arasında)

Xbox Gold, Mart Ayı Ücretsiz Oyunlar!Superhot  (16 Mart-15 Nisan Tarihleri Arasında)

Xbox One, Xbox 360

 

  • Brave: The Video Game (1-15 Mart Tarihleri Arasında)

  • Quantum Conundrum (16-31 Mart Tarihleri Arasında)

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.