Ana Sayfa Destek Xbox Game Pass ile 2021’de Mobil Cihazlarda GTA 5 Nasıl Oynanır

Xbox Game Pass ile 2021’de Mobil Cihazlarda GTA 5 Nasıl Oynanır

0

Rockstar Games’in Grand Theft Auto 5, tüm zamanların en büyük video oyunlarından biridir. Oyun konsollarda ve PC’de mevcuttur; ancak, birkaç oyuncu hala Mobil’de GTA 5 oynamak için çaresiz.

Devasa açık dünya unvanı 2013’te çıktı ve 2021’de bile ölmeye hazır değil. Bunun bir nedeni, oyuncuların GTA 5′in inanılmaz açık dünyasında dalga geçmeyi sevmeleridir. Hızlı araba sürmeyi, dublör yapmayı ve NPC’leri karıştırmayı severler . Bununla birlikte, GTA 5’in hala hayatta olmasının ana nedeni GTA Online’dır.

Öyleyse tahmin et? Microsoft’un Cloud Beta hizmeti sayesinde oyunun online versiyonu ile birlikte GTA 5′i hemen Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Kısa süre önce Microsoft, GTA 5’in Xbox Game Pass’e geri döndüğünü ve oyunun ilk kez Microsoft’un Bulut (Beta) hizmetinde mevcut olduğunu duyurdu. Bu nedenle, Android cihazınızda Xbox Game Pass aracılığıyla GTA 5 oynamak için şu koşulları yerine getirdiğinizden emin olmalısınız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • İhtiyacınız olan ilk şey, aylık 14,99 $ / 10,99 £ tutarında bir Xbox Game Pass Ultimate aboneliğidir. Bulut hizmeti, GTA 5‘in yanı sıra, Cep telefonunuzda Minecraft Dungeons, Sea of ​​Thieves ve Gears 5 gibi diğer oyunları oynamanıza izin verecektir.
  • İhtiyacınız olan ikinci şey elbette 6 veya daha yüksek sürümlü bir Android cihazdır.
  • Bunun dışında GTA 5′i mobil cihazlarda oynamak için Bluetooth 4.0’a da ihtiyacınız var.
  • Ayrıca, Bluetooth özellikli bir Xbox Kablosuz Oyun Kumandasına ihtiyacınız vardır. Ancak, diğer uyumlu kontrolörler vardır ve siz tam listesini kontrol edebilirsiniz.
  • Şimdi, cihazınıza Xbox Game Pass uygulamasını indirebilirsiniz.
  • Son olarak, Android cihazınızda GTA 5’i sorunsuz bir şekilde oynatmak için, en az 10Mbps indirme hızında 5Ghz Wi-Fi veya mobil veri bağlantınız olduğundan emin olun.
  • İşte bu, şimdi Bulut (Beta) bölümünde GTA 5’i bulun ve oyunun tadını çıkarın.

Rockstar‘ın yakın zamanda herhangi bir zamanda mobil cihazlar için GTA 5’i yayınlaması olası değil. Ancak Xbox Game Pass gibi hizmetler sayesinde, mobil cihazlarda GTA 5 gibi bazı AAA oyunların keyfini çıkarmaya devam edebiliriz. Şu anda, Microsoft’un Bulutu (Beta) yalnızca Android için kullanılabilir. Yani maalesef şu an itibariyle iOS’ta GTA 5 oynamak için bu yöntemi kullanamazsınız.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA