Ana Sayfa Haberler Winzip Programı

Winzip Programı

0
Paylaş

WinZip popüler ve en eski dosya sıkıştırma programlarındandır. WinZip programı ile hızlı bir şekilde dosya veya klasörlerinizi sıkıştırabilir ya da size gelen kullanmak istediğiniz sıkıştırılmış dosyalarınızı açabilirsiniz.

WinZip .zip, .rar, .tar, .zipx, .cab, .jar, GZIP ,BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), Disc Image (.img, .iso), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue), XXencode (.xxe), MIME (.b64, .mim), BinHex (.bhx, .hqx) uzantılı dosyalara destek verir,

E-posta entegrasyon desteği sağlayan WinZip Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Microsoft Live Hotmail desteğiyle e-postanızı gönderirken şifreleme, arşivleme yapabilmenizi sağlıyor.

wzip1

 

“Zip”li dosyalar da Winzip programı kullanılarak açılır.

Eski haline getireceğiniz zipli dosyayı Dosya menüsünden, Aç menüsüne tıklamalıyız,

Programlar klasörünün altındaki Word97-TR.zip dosyasını eski formatına getirmek için tıklayın. Dosyayı açmak için Aç (Extract) düğmesine tıklayın,

Eğer Dosyayı sıkıştırmak istiyorsak o zaman Ekle (Add) menüsünü seçmeniz gerekir.Açtığınız dosyanın, hangi klasörün içine kaydedileceğini belirleyerek kayıt etmeniz mümkün.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.