Ana Sayfa Destek Windows 10’da “Windows Movie Maker” Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım)

Windows 10’da “Windows Movie Maker” Nasıl Yüklenir? (Resimli Anlatım)

3
Windows 10 movie maker yok mu, Windows 10 movie maker çalıştır, Windows 10 movie maker yükle, Windows 10 movie maker setup, Windows 10 movie maker yükleme nasıl yapılır

Bilindiği gibi Windows 10 yüklü bilgisayarlarda Windows Movie Maker video düzenleme aracı bulunmamaktadır. Birçok kullanıcı tarafından pratik bir video düzenleme aracı olarak kullanılan Windows Movie Maker artık Microsoft tarafından da desteklenmediğinden dolayı Windows 10‘da yer almamaktadır. Programı yüklemek isteyen kullanıcılar Microsoft’un resmi sayfası üzerinden Ocak 2017 tarihine kadar yükleyebiliyorlardı. Fakat an itibari ile maalesef yüklenemiyor.

Not: Bu makalede paylaşılan Windows Movie Maker, 31 Ocak 2017 tarihinde Windows 10 cihaza yüklenmiş ve test edilmiştir. Sorunsuz çalışmaktadır.

Windows 10 temiz kurulum yapan veya programı kaldırmış olan kullanıcılarımız için programın yükleme adımlarını paylaşacağız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
 • Öncelikle buraya tıklayarak yükleme aracını indirelim.
 • Yükleme aracını çalıştıralım, aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşımıza geliyor.
 • Bu yükleme aracı eski Windows sürümleri ile birlikte kullanılan, ama günümüzde popülerliğini yitirmiş bir çok uygulama içerdiğinden dolayı Yüklemek istediğiniz programları seçin kısmına tıklayalım.

 • Bir sonraki adımda Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker” seçeneğini işaretleyelim.
 • Ardından “Yükle” butonuna tıklayalım.

 • Kurulum işlemi başladı, tamamlanana kadar bekleyelim.

 • Yükleme tamamlandı. Kapat’a tıklayalım. Artık Windows Movie Maker uygulamasını Windows 10’da sorunsuz olarak kullanabileceksiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

3 YORUMLAR

 1. Programı indirdim rar’dan çıkardım sadece wlsetup-web exe çıktı açtığımda hemen kuruluma geçiyor ve yüklenemiyor ikazı çıkıyor.İşlemi sistemim windows 10 64bit

  Yükleme aracı neden rar da yok ?
  aynı problem bende de çıktı

 2. Programı indirdim rar’dan çıkardım sadece wlsetup-web exe çıktı açtığımda hemen kuruluma geçiyor ve yüklenemiyor ikazı çıkıyor.İşlemi sistemim windows 10 64bit

  Yükleme aracı neden rar da yok ?

Comments are closed.