Ana Sayfa Destek Windows 10’da CRT Dosyaları Nasıl açılır

Windows 10’da CRT Dosyaları Nasıl açılır [TAM KILAVUZ]

0

Windows 10’da CRT dosyaları nasıl açılır

CRT dosyasını Windows 10’da nasıl açacağınızı merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz. CRT dosyası, güvenli web siteleri tarafından kullanılan sertifika hakkında bilgi içeren bir dosyadır .  CRT formatındaki dosyalara çeşitli cihazlarda ve sertifika kullanan farklı programlarda da erişilebilir.

Bu makalede, Windows 10 PC’nizden CRT dosyalarını açmanın farklı yollarını keşfedeceğiz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sertifikaları Windows’ta nasıl görüntülerim?

Global Sign kullanın

  1. Bu bağlantıyı ziyaret edin ve GlobalSign SSL uygulamasını edinin.
  2. PC’nize yükleyiniz.
  3. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, .CRT dosyanızı sağ tıklatın -> Birlikte Aç’ı seçin -> program listesinden GlobalSign’ı seçin.
  4. .Crt dosyalarını açmak için her zaman bu uygulamayı kullan seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin (bu uygulamanın varsayılan seçenek olmasını istiyorsanız).

Sertifikayı açmak için Windows 10 kullanın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  1. Windows’un açması için .crt dosyanızı çift tıklatabilirsiniz. Tüm sertifikanın ayrıntılarını görebileceğiniz Sertifika penceresini açacaktır.

  1. Tüm bilgi aralığının doğru olup olmadığını kontrol ettikten sonra, uygulanacak değişiklikler için Sertifika Yükle düğmesine tıklayabilirsiniz.
  2. Sertifikayı kullanmak istediğiniz ortama bağlı olarak, veriler otomatik olarak yüklenecektir.

Favori tarayıcınızın içinden .crt dosyasını açın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  1. .Crtdosyasına sağ tıklayın -> Birlikte aç’ı seçiniz.
  2. Sertifikayı açmak istediğiniz tarayıcı yazılımını seçiniz -> .crt dosyalarını açmak için varsayılan yazılım olmasını istiyorsanız .crt dosyalarını açmak için Her zaman bu uygulamayı kullan seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyerek Tamam’a tıklayınız.

Bu makalede, Windows 10 işletim sisteminizdeki .crt dosyalarını açmanıza izin veren en iyi yazılım seçeneklerinden bazılarını inceledik. Umarız bu rehber size süreci anlamanıza yardımcı olmuştur.

Lütfen, bu kılavuzun aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanarak size herhangi bir şekilde yardımcı olup olmadığını bildirmekten çekinmeyin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA