Ana Sayfa Bilgisayar Windows 10 İçin En İyi 5 Slayt Gösterisi Yazılımı

Windows 10 İçin En İyi 5 Slayt Gösterisi Yazılımı

0

Windows 10 için en iyi  5 slayt gösterisi yazılımı

Görüntü düzenleyicilerle fotoğraflara küçük bir düzenleme cilası uyguladıktan sonra, resimlerinizi slayt gösterisi yazılımıyla da sergileyin. Slayt gösterisi, aksi taktirde yazılım, kullanıcıların bir fotoğraf koleksiyonunu tek bir slayt gösterisi içinde görüntülemelerini sağlar, böylece her fotoğrafı ayrı ayrı açmaları gerekmez. Bu uygulamalarla, göz kamaştırıcı ekstra efektler, animasyonlar, müzik ve ekstra resim ayrıntıları sağlayan altyazı başlıkları ile fotoğraf sunumları yapabilirsiniz. Bu, en iyi Windows 10 slayt gösterisi yazılımının bir kısmı.

Icecream Slideshow Maker (önerilir)

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Icecream Slideshow Maker, fotoğraf ve müzikli slayt gösterisi sunumları oluşturmanıza olanak sağlayan güçlü bir programdır. Sezgisel bir arayüze, basit kontrollere, çekici bir tasarıma, ayrıca asgari çabayla yüksek kaliteli slayt gösterileri oluşturmaya izin veren gelişmiş seçeneklere de sahiptir. Program fotoğrafları JPG, JPEG, PNG ve TIFF formatlarında yönetir ve ayrıca MP3, WAV ve WMA’daki ses dosyalarını da destekler.

Kullanıcı, gösterimi tamamlamak ve hatta ses için ofset ve solma değerlerini yapılandırmak için bir ses parçası ekleyebilir. Kullanıcı, istenen gösterim süresini ve ayrıca geçiş efektlerinin türünü ve süresini seçerek slayt gösterisindeki her bir fotoğrafı kontrol edebilir. Ayrıca, görüntüyü ekrana sığacak şekilde ölçeklendirebilir veya orijinal en boy oranını koruyabilirsiniz. Pixelate, Mosaic Spiral, Wipe, Zoom gibi aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla geçiş efekti vardır. Program, uygulamadan önce etkileri kontrol etmek ve bir slayt gösterisi oluşturmadan önce projeyi önizlemek için kullanabileceğiniz dahili bir medya oynatıcı ile birlikte gelir.

Icecream Slideshow Maker, sunumu anında YouTube kanalınıza yüklemenizi sağlayan özel bir YouTube düğmesine sahiptir. Böylece, program kullanışlı özelliklerle doludur ve hepsinin sezgisel arayüzü ve seçeneklerin arkasındaki mükemmel mantık nedeniyle anlaşılması ve kullanılması kolaydır. Bunu göz önüne alarak, Icecream Slideshow Maker hem ileri hem de acemi kullanıcılar için paha biçilmez bir araç olarak görünmektedir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Magix PhotoStory Deluxe

PhotoStory Deluxe, HD (yüksek tanımlı) sunumlar hazırlayabileceğiniz fotoğraf slayt gösterisi tasarımı için zengin bir araca sahiptir. Bu uygulama yayıncının web sitesinde ücretli tek bir sürümü vardır. Platform uyumluluğu 64 bit Windows 10, 8 ve 7 ile sınırlıdır. Böylece, Windows’un 32 bit sürümlerini hariç tutar.

PhotoStory Deluxe muhtemelen bir sunum uygulamasında bulabileceğiniz en kapsamlı düzenleme araçlarına sahiptir. İlk olarak, 250 slayt gösterisi geçişi vardır; ve HD ve 3D geçiş efektleri içerirler. Size diğer dekoratif unsurları içeren 132 arkaplan ve tema seçeneği sunuyor. Yazılım ayrıca, fotoğrafları rota ekranında görüntülemenizi sağlayan seyahat rotası animasyonları gibi bazı harika animasyon seçeneklerine de sahiptir. PhotoStory Deluxe, kendi fotoğraf ve müzik düzenleme programlarına da sahiptir. Müzik editörüyle yedi taneye kadar arka plan parçasını tek bir sunumda karıştırabilirsiniz ve yazılım size slayt gösterisi için 750 ses dosyası sunar. Bunun yanı sıra, PhotoStory müthiş fotoğraf düzenleme araçlarına sahip hangi kullanıcıların HDR efektleri uygulayabileceği, ikincil renk düzeltmesi, kontrastı kişiselleştirebilir ve kırmızı gözü giderebilir.

Fotoğraf slayt gösterilerini DVD’ye ve Blu-ray’e yazıp cep telefonlarına, TV’lere ve tabletlere aktarabileceğiniz için bu uygulama birçok medya çıktısını destekler. PhotoStory, kullanıcıların sunumları 10 video ve iki resim formatına aktarmalarına olanak tanır ve çıktı 4K çözünürlükte veya hatta 3B olabilir. Ayrıca sunumları YouTube, Facebook ve Flickr’a yükleyebilir ve e-postayla paylaşabilirsiniz.

PowerPoint 2016

PowerPoint 2016 , MS Office paketinin slayt gösterisi yazılımıdır, bu nedenle Windows 10 için pazar lideri sunum uygulamalarından biridir. Bu uygulama, göz alıcı fotoğraf slayt gösterileri oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız neredeyse tüm düzenleme araçlarına sahiptir. Windows 7’den itibaren Windows platformları ile uyumludur. Ek olarak, daha özel olarak telefonlar ve tabletler için tasarlanmış olan Windows 10 Mobile, Android ve iOS platformlarına bir PowerPoint Mobile uygulaması da ekleyebilirsiniz.

Sunumlar için etkileyici bir düzenleme ve araçlar seti sunar. Kullanıcılar, slayt gösterileri için 50 geçiş efekti ve 26 arka plan ve tema arasından seçim yapabilir. Ayrıca, uygulama aynı zamanda kullanıcıların çok daha dinamik slayt gösterileri için fotoğraflara, metinlere ve küçük resimlere hareket yolları uygulamalarını sağlayan bazı harika animasyon seçeneklerine sahiptir. Sesli anlatım, kullanıcıların slayt gösterisine altyazı metnine alternatif olarak sesli anlatım ekleyebileceği daha benzersiz bir PowerPoint aracıdır. PowerPoint ile ilgili bir başka iyi şey de uygulamadaki fotoğrafları geliştirebilmeniz için bazı fotoğraf düzenleme seçenekleri içermesidir. PowerPoint, alternatif uygulamalara kıyasla biraz sınırlı olan yalnızca DVD, HD, geniş ekran ve QuickTime çıktı biçimlerini destekler; ancak diğer birkaç sunum programı geniş bir dizi düzenleme aracıyla eşleşebilir.

ProShow Gold

ProShow Gold, kullanıcılara tam bir düzenleme aracı takımı sağlayan, tüm ana çıktı formatlarını destekleyen ve kapsamlı fotoğraf paylaşım seçeneklerine sahip olan yüksek puanlanmış bir fotoğraf slayt gösterisi uygulamasıdır. Yazılımın, fotoğraf slayt gösterilerini mobil cihazınızla çevrimiçi olarak ayarlamanızı sağlayan bir Gold, Producer ve Web sürümü vardır. Yapımcı ProShow’un daha video odaklı bir sürümüdür. ProShow Gold 8.0, Photodex web sitesinde 69.95 $ ‘dan satılıyor. Ayrıca, ProShow için yazılımın geçişlerini, animasyonlarını ve diğer efektlerini genişleten çeşitli StylePack ve Effects paketleri bulunduğunu unutmayın.

ProShow Gold , diğer herhangi bir alternatif uygulamadan daha fazla olabilen kapsamlı bir 427 geçiş efektine sahiptir. Her ne kadar arka plan ve tema seçimi daha sınırlı olsa da, istediğiniz sayıda resim içeren sunumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar sunumlarına küçük resim, video klip, animasyon, alt yazı ve arka plan sesi ekleyebilir. Ayrıca, yazılım sizin için slayt gösterilerini otomatik olarak yaratan bir sihirbaz içerir. ProShow Gold ayrıca kırmızı göz giderme, siyah beyaz ve kırpma aracı gibi bazı kullanışlı resim düzenleme seçenekleri içerir.

ProShow kesinlikle herhangi bir düzenleme aracından yoksundur ve çeşitli çıktı formatlarını destekler. Uygulama ile DVD, Windows Media, MPEG-2, geniş ekran, CD, AVI ve MPEG-4 çıkış formatları için slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Yazılım aynı zamanda kullanıcıların YouTube, cep telefonları, e-posta ve Twitter üzerinden sunumlarını paylaşmalarını sağlar. Genel olarak, ProShow Gold, slayt gösterisi yazılımı için çıtayı yükseltmiştir.

PhotoStage

PhotoStage, oldukça iyi düzenleme araçları, kapsamlı çıktı desteği ve verimli bir kullanıcı arayüzü içeren bir slayt gösterisi yazılımıdır. Pro sürümü aynı zamanda video klipleri sunumlara eklemenize izin vermesi dışında, aynı olan Home ve Pro sürümlerine sahiptir. PhotoStage Pro şu anda 34,99 $ ‘lık bir indirimden satılıyor, ancak genellikle 70 $’ a satılıyor. Uygulama, XP, Mac OS X, iOS ve Android işletim sistemli Windows platformlarıyla uyumludur.

Bu yazılım, resimlerde gezinmek ve sürükle ve bırak konumlandırmak için basit, sezgisel bir UI tasarımına sahiptir. Her ne kadar slayt gösterileri için animasyon araçları ve arka planları ve temaları olmasa da, PhotoStage kullanıcıları sunumlara küçük resimler, video klipler (Pro sürümde), müzik parçaları, altyazı metni ve hatta sesli anlatım ekleyebilirler. Ayrıca, size ProShow ile karşılaştırıldığında biraz sınırlı gibi görünen slayt gösterileri için 35 geçiş efekti sunar. PhotoStage ayrıca, fotoğraf renklerini optimize edebileceğiniz, doygunluğu ayarlayabileceğiniz, kırpabileceğiniz, döndürebileceğiniz, pikselleştirebileceğiniz ve görüntülere başka efektler uygulayabileceğiniz mükemmel fotoğraf düzenleme seçeneklerine de sahiptir.

PhotoStage’in çıktı desteği çoğu alternatif uygulamayı geride bırakıyor. Kullanıcılar slayt gösterilerini DVD, CD, HD-DVD ve Blue-ray formatına aktarabilir ve bunları MPEG-2, MPEG-4, AVI, Windows Media ve Quicktime formatlarına aktarabilir. Uygulama ayrıca sunumları doğrudan YouTube’a yüklemenizi ve iPhone, PSP ve 3GP cep telefonlarına kaydetmenizi sağlar.

DVD Slideshow GUI

DVD Slideshow GUI, kullanıcıların fotoğraf slayt gösterileri oluşturmalarını ve bunları DVD ve Blu-ray’e yazmalarını veya çeşitli video formatlarına aktarmalarını sağlayan sunum yazılımıdır. Bu yüzden, slayt gösterisini DVD’ye eklemeniz gerekirse, bu iyi bir seçim olacaktır. DVD Slideshow GUI hakkında en iyi şey, bu web sayfasından Windows’a ekleyebileceğiniz açık kaynaklı yazılımıdır. Bu yazılımın, Dvauthor, Demux, Videohelp, Flvtool2 ve ImgBurn gibi araçları yükleyicisine yerleştiren bir kullanıcı arayüzü ön ucu olduğunu unutmayın.

DVD Slideshow GUI size 245 geçiş ve slayt gösterileri için çeki düzen vermek için 100 başka efekt sunar; ve bu sayfa geçiş efektlerinin önizlemelerini içerir. Bu mükemmel bir seçimdir ve kullanıcılar sunumlara hareketli arka planlar ve görüntü animasyonları ekleyebilir. Geçişler ve hareketli arka planlar da oluşturabileceğiniz için alternatif slayt gösterisi yazılımından biraz daha fazla esneklik sunar. Ek olarak, uygulama, kullanıcıların sunumlara ekstra efektlerle birden fazla arka plan müziği ve altyazı eklemesini sağlar.

Sunumu düzenleme işiniz bittiğinde, slayt gösterisini DVD video veya Blu-ray , DVD bölümleri, DVD ses veya DVD bölümlerine yazabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama ile birden fazla video veya fotoğraf slayt gösterisi içeren menüler içeren DVD’ler ayarlayabilirsiniz. Sunumları ayrıca MP4, MP2, MPG, AVI ve AC3 gibi çeşitli video ve ses dosyası formatlarına aktarabilirsiniz.

Bunlar, Windows 10’un fotoğraflarını göstereceği en iyi sunum uygulamalarından beşi. Onlarla çeşitli geçiş efektleri, arka planlar ve temalar, animasyonlar, ek küçük resimler, altyazı anlatıları ve arka plan müziği içeren fotoğraf slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Ardından, slayt gösterilerini DVD, Blu-ray ve CD’deki sayısız medya çıkış formatına ekleyebilir veya YouTube, Twitter, e-posta vb. yoluyla paylaşabilirsiniz

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA