Ana Sayfa Destek Windows 10 Ağ Bağdaştırıcısı Sorunları Nasıl Onarılır

Windows 10 Ağ Bağdaştırıcısı Sorunları Nasıl Onarılır

0

Windows 10 burada ve Windows 7 ve Windows 8’den en iyisini getiriyor. Ne yazık ki, yeni işletim sisteminizde ve kullanıcılardan bahsetmiş olduğunuz bazı sorunlar olabilir. Windows 10’da ağ bağdaştırıcısı sorunları bildirildi. Bu, çoğu zaman günlük olarak interneti kullandığımızdan büyük bir sorundur, neyse ki sizin için bunu nispeten kolay bir şekilde çözebileceğiniz şekilde yol gösterdik.

Windows 10’da ağ bağdaştırıcısı sorunları yaşıyorsanız, bunu izleyin.

  1. Çözüm – Yükseltmeden önce virüsten koruma yazılımını kaldırın.

Windows 10’u ilk kez yüklüyorsanız, muhtemelen Windows 7 veya Windows 8’den yükseltme yapıyorsunuzdur. Yükseltme yaparak yazılımınızı ve ayarlarınızı koruyacaksınız, ancak bu bazen, özellikle internet bağlantınızla ilgili bir sorun olabilir. Yükseltmeden önce, üçüncü taraf virüsten koruma yazılımınızı kaldırdığınızdan ve ardından yükseltme işlemini gerçekleştirdiğinizden emin olun.

Zaten yükseltme yaptıysanız, önceki Windows sürümüne geri dönebilirsiniz, virüsten koruma yazılımınızı kaldırın ve Windows 10’a yükseltmeyi tekrar deneyin. Windows 10’a geçtiyseniz, virüsten koruma yazılımınızı Windows 10’dan kaldırmayı ve ağ bağdaştırıcınızın yeniden başlatmanın ardından çalışıp çalışmadığını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  1. Çözüm – BitDefender ayarlarınızı kontrol edin

BitDefender Internet Security uygulamasının yükseltme işleminden sonra Windows 10’da sorunlara neden olduğu bilinmektedir, ancak bunu BitDefender Güvenlik Duvarı’nın gelişmiş ayarlarına giderek düzeltebilirsiniz. Kapatmanız gereken İnternet Bağlantı Paylaşımı Engelle adlı bir seçenek var. Bu seçeneği kapattıktan sonra ağ bağdaştırıcı sının yeniden çalışmaya başlaması gerekir. BitDefender’ın bu seçeneği bir nedenden dolayı kullandığı anlaşılıyor ve internet bağlantınızı geri yükleyen kullanıcılar tarafından onaylandı.

  1. Çözüm – Temiz bir kurulum gerçekleştirin

Çoğu durumda, virüsten koruma yazılımınızı silmek bu sorunları giderir, ancak bu başarısız olursa, her zaman temiz bir Windows 10 yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu, virüsten koruma yazılımınızı silmenizin yardımcı olmadığı son çaredir.

Donanımınızla ilgili hala sorun yaşıyorsanız veya gelecek için bunlardan kaçınmak istiyorsanız, donanım arızası gibi çeşitli bilgisayar sorunlarını gidermek için bu aracı (% 100 güvenli ve bizim tarafımızdan test edilmiştir) indirmenizi öneririz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Windows 10 ile ilgili başka sorunlarınız varsa, çözümü Windows 10 Düzeltme bölümümüzde kontrol edebilirsiniz

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA