Ana Sayfa Haberler Wikileaks Hacklendi!

Wikileaks Hacklendi!

1

Wikileaks, bazı ülkelere ait belgeleri paylaşması ile dünyaya ün saldı. Ancak kısa zaman önce OurMine adındaki bir hacker grubu tarafından hacklendi. Dünyaca ünlü hacker gruplarına da ayrıca gönderme yapan hacker grubunun, hack sonrasında önemli belge paylaşımında bulunup bulunmayacağı ise merakla bekleniyor.
Paylaştığı gizli belgeler ile dünyada adından sıkça söz ettiren, gizli belgelerini paylaştığı hükümetleri alt üst eden Wikileaks, bu kez hacklenme olayı ile gündeme geldi.

Wikileaks Hacklendi!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Wikileaks’i hacklemesinin ardından dünya genelinde adını tamamen duyurmayı başaran OurMine hacker grubunun, gizli belgeleri sızdırıp sızdırmayacağı ise merak konusu. Wikileaks’in hacklenmesi, Twitter üzerinden yapılan paylaşımlarla duyuruldu ve büyük bir şaşkınlık ve yankı oluşturdu.

Yapmış oldukları bu saldırı sonrasında Anonymous’a gönderme yapan OurMine hacker grubu, ‘Bir grup geldi, hepinizi ezdi’ şeklinde iddialı cümleler kurmaktan da geri kalmadı.

Daha öncesinde de Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Google CEO’su Sundar Pichai, Twitter CEO’su Jack Dorsey, Sony PSN ve HBO gibi kişilerin ve kuruluşların hesaplarını hackleyerek adından söz ettiren ünlü OurMine hacker grubu olmuştu.

Wikileaks hacklenmesiyle birlikte yeni gizli belgelerin çıkıp çıkmayacağı, bu paylaşımların sağlanıp sağlanmayacağı ise merak konusu olmuş durumdadır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

Comments are closed.