Ana Sayfa İnternet Whatsapp’tan İlk Geri Adım Geldi

Whatsapp’tan İlk Geri Adım Geldi

0
Whatsapp'tan İlk Geri Adım Geldi
Whatsapp'tan İlk Geri Adım Geldi

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ın geçtiğimiz hafta almış olduğu karar neticesinde kullanıcıların bir çoğu hesaplarını silerek farklı uygulamalara geçişini sağladılar.

Whatsapp Türkiye’de en çok indirilen uygulamalar arasında hızla geriye düşerken ister istemez geri dönüş yapılması bekleniyordu.

Öncelikle ilk adımı getirdiği güncellemeyi daha da ileriye atmış durumdadır. 8 Şubat 2021 tarihinde yapacağı güncellemeyi 15 Mayıs’a ertelemiş durumdadır.

Whatsapp'tan İlk Geri Adım Geldi

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Öncesinde WhatsApp Avrupa Kurumsal İletişim Sorumlusu Alison Bonny yapmış olduğu açıklamasında ”Geçen ay devreye soktuğumuz gizlilik sözleşmesine dair yapılan açıklamayı inceliyoruz. Bu güncelleme WhatsApp’ın Facebook’la veri paylaşım haklarını genişletmiyor, her nerede olurlarsa olsunlar kullanıcıların arkadaşları ya da aileleriyle yazışmalarını etkilemiyor. WhatsApp herkes için güvenli ve gizli iletişim sağlamaya yükümlüğünü yerine getirmeye devam edecektir” Bilgisini vermiş durumdadır.

Whatsapp haricinde ise durumu tüm kullanıcıların durum paylaşımlarında gizliliğe önem verdiğini dile getirmiştir. Ne kadar gecikmeli bir hamle olduğunu da ilerleyen günlerde görmüş olacağız.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA