Ana Sayfa Haberler WhatsApp, Mesaj Silme Süresini Uzattı!

WhatsApp, Mesaj Silme Süresini Uzattı!

0

En popüler ve en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu olan WhatsApp, getirdiği yenikliklerle daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaşmakta. Son olarak getirmiş olduğu özelliklerden biri olan mesaj silme özelliği oldukça dikkat çekmişti.

Mesajı attıktan sonra kullanıcının görmemesi halinde, gönderilen mesaj silinebiliyordu fakat bu süre çok kısa olmasından dolayı karşı taraf görmese bile aradan 7 dakika gibi bir süre geçmesi durumunda, gönderilen mesaj artık geri alınamıyordu. Bu da birçok kullanıcı için oldukça can sıkıcı bir durum olduğundan dolayı, kullanıcıların beklentisini dikkate alarak, WhatsApp bu süreyi uzattı.

WhatsApp, Mesaj Silme Süresini Uzattı!

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Gönderdiğinizi mesajın silinip silinememesi, karşı tarafın mesajı görmesi veya görmemesine endeksli. Karşı taraf o an aktif ve mesajı gördüyse mesajın geri alınmasi gibi bir durum maalesef söz konusu değil. Eğer karşıdaki kişi aktif değil ise ve dolayısı ile mesajı görmemişse, mesaj silme işleminin süresi uzatıldığından dolayı, sorunsuz bir şekilde mesaj geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp uygulaması getirdiği bu özellikle, mesaj silme süresini 1 saat 7 dakika 16 saniye’ye çıkardığını ve bu süre zarfı içerisinde karşı tarafın mesajı okumaması durumunda ‘Herkesten Sil’ özelliğinin aktif olarak işleme alınabileceğini bildirmiştir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA