Ana Sayfa Sosyal Medya WhatsApp Gruplarını Signal’e Nasıl Aktarırım?

WhatsApp Gruplarını Signal’e Nasıl Aktarırım?

0

 

Şimdi, Signal‘e geçmeyi planlayanlardan biriyseniz, WhatsApp gruplarınızı yeni messenger uygulamasına götürmek isteyebilirsiniz. Kullanıcılar için geçişi kolaylaştırmak için Signal, WhatsApp gruplarını ona aktarmanıza izin veren bir işlev ekledi.

WhatsApp Gruplarınızı zahmetsizce Signal‘e nasıl taşıyabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Henüz mevcut bir yöntem olmadığından, bu yöntemin grup sohbetinizi Signal‘e taşımayacağını unutmayın.

  • Signal uygulamasını indirin ve uygulamada hesabınızı oluşturun.
  • Ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve oradan “Yeni Grup” seçeneğini seçin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Signal uygulamasına taşımak istediğiniz WhatsApp grubunun üyelerinden bu gruba en az bir kişi ekleyin.
  • Grubun istenen adını girin; Grup üyeleri için herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmak için WhatsApp grubunuzla aynı adı koruyabilirsiniz.
  • Şimdi, grup adına dokunun ve Ayarlar> Grup bağlantısına gidin. Açma / kapatma düğmesini açın ve bir paylaşım seçeneği elde edin.

  • Paylaş seçeneğine dokunun ve bağlantıyı kopyalayın.
  • Bağlantıyı Signal uygulamasına taşımak istediğiniz WhatsApp grubuna yapıştırın. Artık bu bağlantıya tıklayan herkes Signal‘deki gruba katılabilir.

Arkadaşlarınızı gruba davet etmek için bu bağlantıyı diğer uygulamalara da yapıştırabilirsiniz. Ek olarak, başka birinin WhatsApp alternatifinde gruba katılmasını istemediğinizde Signal size paylaşılabilir bağlantıyı kapatma seçeneği sunar.

Not: Ne yazık ki, WhatsApp grup sohbetlerini Signal‘e taşıma seçeneği henüz mevcut değil, ancak yakın gelecekte aynı seçenek için bir seçenek göreceğimizi umuyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA