Ana Sayfa Destek WhatsApp Business Artık iOS’ta!

WhatsApp Business Artık iOS’ta!

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

iOS kullanıcılarının uzun zamandır beklemiş olduğu Whatsapp Business, iOS platformunda kullanıcılara sunuldu. Peki Whatsapp Bussiness’de kullanıcıları neler bekliyor? İsterseniz gelin bu sorunun yanıtına yakından bakalım:

Dünya genelinde akıllı telefon kullanıcılarının hemen hemen hepsinin anlık mesajlaşma uygulaması olarak kullandığı WhatsApp’ın, iş dünyası için geliştirilen WhatsApp Business sürümü, Android platformundan sonra iOS platformu kullanıcıları için de kullanıma sunuldu.

Şu anda iOS için Beta sürümü paylaşılan uygulamayı kullanabilmeniz için Apple TestFlight Beta programına kayıtlı olmanız gerekiyor.

Peki, WhatsApp Business Nedir?

WhatsApp uygulamasının tüm dünyada yaygınlaşması ve sadece günlük sohbetlerde değil iş hayatında da kullanıldığını fark eden firma, işletmeler ile müşterileri bir araya getiren WhatsApp Business’i geliştirdi.

Uygulama sayesinde işletmeler, müşterileri ile zaman kaybı olmadan iletişim kurabiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Uygulamada Business hizmetin yanı sıra kişisel WhatAapp hesabınızı da kullanabiliyorsunuz. Yani tek cihazda iki hesap.

WhatsApp Business Beta Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim?

App Store üzerinden TestFlight uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra, beta testlerine katılabilmek için buraya tıklayın. Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda ‘Start Testing (Teste Başla) seçeneğine tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra bu sayfadan TestFlight uygulamasına yönlendirileceksiniz.

 

Uygulamaya yönlendirildikten sonra Beta testlerine katılım şartı ve koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Bu işlemleri yaptıktan sonra, App Store üzerinden indirmiş olduğunuz TestFlight uygulamasından, WhatsApp Business’ın Beta sürümünü indirip, artık son gelen özellikleri ve güncellemeleri herkesten önce siz kullanıp deneyim edinebileceksiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.