Ana Sayfa Haberler Web’i Yeniden Tanımlayan Tarayıcı: Brave Tarayıcı

Web’i Yeniden Tanımlayan Tarayıcı: Brave Tarayıcı

0

Daha Hızlı Göz Atın

Sayfaları bilgisayarda 2-kat daha hızlı, cep telefonunda 8-kat daha hızlı yükleyin.

Yapılan testlerde, Google Chrome’da ve Mozilla Firefox’ta açılan herhangi bir sayfa açılmaya başladığında, Brave sayfaları yüklemiş oluyor. Bu bağlamda Brave, sayfaları 2-kat daha hızlı yüklüyor.

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Eşsiz Gizlilik ve Güvenliği Yaşayın

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Brave, kötü amaçlı yazılımları engeller ve internette gezinirken izlemeyi (takip edilmeyi) önler, bilgilerinizi güvende tutar.

Tarayıcı geliştiren firma, tarama verilerinizi görmediğini ve saklamadığını; siz silene kadar cihazlarınızda gizli kalacağını taahhüt ediyor. Bu durum, verilerinizi üçüncü kişilere satmayacağa anlamına gelir.

 

Kalkan Ayarlarınızı Özelleştirin

Yeni bir sekme sayfasında ,her gün kaç reklamın ve izleyicinin (tracker) Brave tarafından engellendiğini görebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kolay ve Basitleştirilmiş Güvenlik (Ayarları)

Birden fazla uzantıyı (eklentiyi) araştırmak, indirmek ve kurmak ve hem tarayıcı hem de uzantılarda ayarları dikkatlice yapılandırmak ve doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız, Brave’in gizlilik ve güvenlik ayarlarının bazılarıyla eşleştirebilirsiniz.

Brave gerektiğinde, sıradan bir tarayıcıda güvenli olmayan bir bağlantı kullanıldığında, güvenli ve şifreli iletişim için otomatik olarak HTTPS’ye yükseltir.

Kimlik avı, kötü amaçlı yazılım ve kötü amaçlı reklamcılığı engelleyen varsayılan ayarlarla internette gezinin. Ayrıca, güvenlik riski olduğu kanıtlanan eklentiler, varsayılan olarak devre dışı kalır.

Halen βeta aşamasında olan Brave Sync, tercih ettiğiniz ayarları ve yer imlerini şifrelemek ve senkronize etmek için etkinleştirilebilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA