Ana Sayfa Haberler VR SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ YENİ SÜRÜMLERİYLE BİR DEVİRE ÖNCÜLÜK EDECEK

VR SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ YENİ SÜRÜMLERİYLE BİR DEVİRE ÖNCÜLÜK EDECEK

0

Geçen ay ki yaz satışlarında bazı VR deneyimleri arttı ama bu sefer, yeni sürümleriyle sanal gerçeklik meraklıları için özel bir olanak sağlıyor. Oyun platformlarında satışlar %80 ile %175 arasında kar sağlıyor.

VR, sanal gerçeklik gözlüklerinin hafta sonu satışını duyurdu. Tabi, seçenek olarak geniş değil ama sadece sanal gerçeklik dünyasını keşfetmek için bir başlangıç. Listedeki oyunlar ve deneyimleri daha çok tecrübe sağlayacak olan gelişme ise Tayvanlı şirket ve Steam‘in kurucusu VANA arasındaki bir işbirliği oldu; Oculus Rift ve HTC Vive ile birlikte çalışmaya başladılar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

vr-sanal-1

Korku oyunları, uzay simülatörleri için, oyun sayfalarına gözattığınızda çeşitli sunumlar bulabilirsiniz. Steam kütüphanesinde bir paket olarak, tek seferde oyunların hepsini satın alabilirsiniz. Platformlarda 1 Ağustos’tan itibaren neler sunulduğunu görebilirsiniz. VR için haftasonları da indirim yapılacağı duyuruldu.VR Sanal Gerçeklik Gözlükleri’nin gelişmiş sürümleri ülkemizde yakında teknoloji marketlerinde ve satış noktalarında satışa sunulacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA