Ana Sayfa Bilgisayar Videoları Kolayca Diğer Formatlara Dönüştürme

Videoları Kolayca Diğer Formatlara Dönüştürme

0
Videoları Kolayca Diğer Formatlara Dönüştürme

Pek çok iyi multimedya programı piyasaya sürülmüş olsa da, Videoları Kolayca Diğer Formatlara Dönüştürme ihtiyacı başkadır. Yazı sonunda deneme lisansı var.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro adında harika bir araç hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Bu yazılım, son yıllarda birçok ilgi çekici ürün üreten ve binlerce memnun müşteri çeken WonderFox Soft, Inc. tarafından geliştirilmiş.

Bu tür multimedya programlarına yorum yazarken tatmin olmadığımı itiraf etmeliyim, belki de genellikle aynı şeyleri sunarlar, ama bu kez fikrimi değiştirmem gerekiyor. Bir keresinde YouTube’dan bir MP4 dosyasına ihtiyacım vardı ve klasik tarayıcı eklentileriyle indirirken sorun yaşadım.

Videoları Kolayca Diğer Formatlara Dönüştürme

Çoğunda virüs olma ihtimali yüksek ki antivirüs programı sürekli uyarı veriyor. Bu yüzden ihtiyaç duyduğum videoyu indirebileceğiniz HD Video Converter Factory Pro ‘yu kullanmaya karar verdim. Bu yazılım, YouTube’dan ihtiyacım olan videoyu indirme sorununu çözmeme yardımcı oluyor ve videoyu düzenlememe yardımcı oluyor.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro Başlıca Özellikleri

WonderFox HD Video Converter Factory Pro çok işlevlidir ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli işlemlere izin verir:

Video / ses dosyalarını 300’den fazla çıktı formatına ve cihaza dönüştürür.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

YouTube, Vimeo, vb. birçok siteden URL girerek videoları indirir.

Videoları yüklemesi yapabilir;

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Entegre Ringtone Studio ile kısa mesajlar için bir zil sesi veya ses oluşturur;

Videoyu e-posta ile sıkıştırır.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro ile Videoları Kolayca Diğer Formatlara Dönüştürme

Video indirme ve düzenlemenin yanı sıra, WonderFox HD Video Converter Factory Pro aynı zamanda video dönüştürmeyi de destekler. Bu yazılımı kullanarak, videonuzu dijital formatlara dönüştürmek ve dönüştürülmüş dosyalarınızı daha sonra oynatmak için cihazlarınıza yedeklemek kolaydır.

İşte adımlar:

Bir video girmek için “Add Files” butonuna tıklayın;

İstediğiniz bir çıktı formatı seçin;

Videolarınızı dijital formatlara dönüştürmek için “RUN” butonuna tıklayın.

Sonuç

Basitlik ve pratiklik için endişelenmenize gerek yok çünkü WonderFox HD Video Converter Factory Pro yalnızca kolay bir arayüze değil, aynı zamanda video döndürme gibi birçok fonksiyona da sahip. Tüm formatlar ve codec’ler, çeşitli video / ses parametreleriyle birlikte tam ve manuel olarak özelleştirilebilir. Bu yazılım gerçekten çok işlevlidir ve CUDA Video Dönüştürücü ve NVENC Kodlayıcı olarak kullanılabilir.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro ücretsiz değildir, ancak aşağıdaki hediye lisansını kullanarak 31 Ocak 2019 tarihine kadar herkes aktif hale getirebilir. Tüm özelliklerin tadını çıkarın!

VC-HDPB-7A90800785-B20461FF7E-F2443BFF3B

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA